Pierwsza komunia z motywem "Psiego Patrolu". Dzieci były zachwycone. "Starszaki tańczą"

Nagrywano przyjęcie komunijne. Rodzice zafundowali dziecku nietypową atrakcję z bajki "Psi Patrol". Wielka maskotka zrobiła furorę wśród najmłodszych. "Komunia z psem? Jesteśmy na tak" - opisano nagranie.

Trwa maj i to właśnie w tym miesiącu wypadają komunie, do których dzieci i rodzice przygotowywali się z dużym wyprzedzeniem. Przyjmujący sakrament musieli opanować modlitwy i uczestniczyć w próbach, a zadaniem rodziców było zorganizowanie przyjęcia. Niegdyś gości zapraszano po prostu na domowy obiad. Dziś coraz częściej wyprawia się jednak huczne bankiety w restauracjach lub salach hotelowych.

Pierwsza komunia z motywem "Psiego Patrolu"

Prezenty, tort i wykwintne dania często nie wystarczają i wiele osób chce zapewnić dzieciom dodatkowe atrakcje. Na komuniach pojawiały się już piniaty, dmuchane zamki, czy oryginalne atrakcje np. w postaci owoców rzeźbionych w kształcie twarzy dziecka. Niektórzy, aby zadowolić swoje pociechy, są jednak w stanie pójść o krok dalej. Na profilu na TikToku @megafrajdaanimacje opublikowano filmik z przyjęcia komunijnego. Zobrazował jedną atrakcję i wyświetliło go aż 116 tys. razy. Aby zapewnić dziecku rozrywkę, rodzice postanowili wynająć animatora. Wiadomo, że maluchy bardzo lubią maskotki. W tym przypadku "przebieraniec" zrobił jednak prawdziwą furorę. "Psi Patrol" to kanadyjski serial przedstawiający perypetie czterech bohaterskich psów, które wraz z dziesięcioletnim chłopcem wyruszają na ratunek potrzebującym. Bajka cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci, a wszelkie gadżety i zabawki inspirowane "Psim patrolem" są teraz wielkim hitem. Okazuje się, że mogą również stanowić... komunijną atrakcję.

Zobacz wideo Iwona Pavlović o kopertach komunijnych. 500 euro to dużo czy mało?

Dzieci były zachwycone

Na nagraniu widzimy dzieci zebrane na dużej sali. W pewnym momencie do pomieszczenia weszła osoba przebrana w imponujących rozmiarów kostium. Przedstawiał psa o imieniu Chase - jednego z bohaterów "Psiego Patrolu". Nietypowy gość na przyjęciu komunijnym dosłownie zachwycił najmłodszych. Widać, jak maluchy podeszły, aby go pogłaskać i zaczęły bawić się wokół. Niektóre aż podskakiwały z radości. "Komunia z psem? Jesteśmy na tak" - opisano nagranie. Pozostaje jednak pytanie, czy tego typu atrakcje są odpowiednie na przyjęcia o charakterze religijnym.

Czy wynajęcie maskotki z bajki na komunię to dobry pomysł?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.