63-latka ogłosiła ciążę. Ojcem jest ukochany młodszy o 37 lat. W sieci zawrzało

W sieci burza. Stało się to po tym, jak jedna z tiktokowych par ogłosiła, że spodziewają się dziecka. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden drobny fakt. Chodzi tu o ich wiek, a właściwie różnicę wieku. Ona ma 63 lata, on 26.

37 lat. Tyle ich dzieli, a mimo wszelkich przeciwności losu – nadal są razem. Co więcej, ta nietypowa i z pewnością wyjątkowa para właśnie ogłosiła, że spodziewają się dziecka. W sieci opublikowali zdjęcia z badania USG. Co prawda biologicznie nie jest możliwe, aby 63-letnia kobieta zaszła w ciążę i ja donosiła bez większych komplikacji, toteż postanowili wynająć surogatkę, która urodzi im dziecko. Jednak czy będą w stanie się nim odpowiednio zająć?

Zobacz wideo

Ona ma 63 lata, on 26 – za kilka miesięcy zostaną rodzicami

63-letnia Cheryl i 26-letni mąż Quran właśnie spełniają swoje marzenie o posiadaniu pełnej i szczęśliwej rodziny. Postanowili spróbować przeciwstawić się przeciwnościom losu i mieć razem dziecko - pomimo dzielącej ich 37-letniej różnicy wieku. Właśnie ogłosili w sieci, że za kilka miesięcy powitają na świecie swoje dziecko. Pod opublikowanym przez nich filmie zawrzało. Dziecko ma im urodzić wynajęta surogatka.

W filmie opublikowanym na TikToku 63-letnia Cheryl wyjaśniła, że tydzień temu dowiedzieli się, że ich surogatka jest w ciąży. Następnie udali się z nią do gabinetu ginekologicznego, aby potwierdzić ten fakt i przede wszystkim po raz pierwszy zobaczyć swoje dziecko i usłyszeć bicie jego serca.

"Jesteśmy tacy podekscytowani" - powiedziała Cheryl, trzymając pozytywny test, podczas gdy jej mąż Quran uśmiechał się od ucha do ucha, pokazując zdjęcia z badania USG. "Nie mogę się doczekać" - tryskał radością. "Jestem taki szczęśliwy. Będę ojcem! W końcu mamy rodzinę. To się wreszcie dzieje - zakładamy rodzinę!" – dodał.

Para spodziewa się dzieckaPara spodziewa się dziecka Fot. screen Instagram / therealoliver6060

Internet huczy. "To prawda czy mistyfikacja?"

Pod opublikowanym wideo znalazło się wiele komentarzy zszokowanych internautów. Jedni gratulowali, inni dziwili się podjętej przez parę decyzji, głównie ze względu na różnicę wieku. Część osób jednak uważa, że ich konto w mediach społecznościowych, wszystkie filmy i zdjęcia to nic innego, jak jedna wielka mistyfikacja. "Robią to dla wyświetleń"; "To prawda, czy mistyfikacja?" – piszą niektórzy.
Jaka jest prawda? O tym zapewne przekonamy się niebawem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.