Chłopiec zaskoczył wszystkich na przyjęciu komunijnym. Wkroczył na scenę i dał czadu

W niektórych przypadkach przyjęcia komunijne są spokojne i przypominają rodzinny obiad. Są też takie imprezy, na których nie brakuje animacji i tańców. Pewien chłopiec postanowił podczas imprezy dać pokaz swoich umiejętności. I trzeba przyznać, że miał się czym pochwalić!

Trwają komunie święte. Przyjęcie sakramentu przez dziecko w wielu rodzinach jest wyjątkowym momentem. Niektórzy po ceremonii w kościele organizują wystawne przyjęcia albo chociaż uroczyste obiady w domu. Niezależnie jednak od zasobności portfela, każdy stara się, by ten dzień był wyjątkowy.

Zobacz wideo "Mamo, gdzie są moje pieniądze z komunii?". Adwokat: Dziecko powinno te pieniądze otrzymać

Niektórzy starają się dodatkowo urozmaicić rodzinne imprezy: wynajmują np. animatorki, które prowadzą zabawy dla dzieci. Inni decydują się nawet na magików czy malowanie twarzy. Pomysłów jest całe mnóstwo, aczkolwiek często nie należą one do najtańszych.

Chłopiec na przyjęciu komunijnym nagle wskoczył na scenę

Na TikToku można znaleźć nagrania z całego świata, pokazujące pierwsze komunie. Niektóre filmiki dokumentują, co działo się w kościele, inne prezentują przyjęcia, organizowane później. Na jednym z nagrań pokazano... niesamowity występ chłopca.

Dziecko w asyście swoich kolegów i koleżanek dało na scenie prawdziwy taneczny pokaz. Trzeba przyznać, że choreografia widać, iż została specjalnie opracowana i wszyscy musieli się jej nauczyć. Umiejętności taneczne chłopca, stojącego na przodzie, bez wątpienia się jednak wyróżniają.

Wow super!

- pisali pod nagraniem internauci. "Ale świetne", "Superbohater" dodawali inni, wiele osób zostawiło też emotki uśmiechów i serduszek, pokazując tym samym, że nietypowy komunijny występ naprawdę przypadł im do gustu.

Coraz więcej komunijnych atrakcji

W ostatnich latach można zauważyć, że coraz więcej osób, głównie rodziców stara się "urozmaicić" przyjęcia komunijne. Niektórzy zamawiają zespoły czy DJ-a.

Kiedyś był obiad i nic więcej. My się nie zdecydowaliśmy na żadną muzykę, jakoś nie widzę tańców na komunii, ale wiem, że wiele osób ma inne zdanie. Osobiście woleliśmy zapłacić animatorkom. Jeśli ktoś chce tańczyć, jego sprawa

- mówi nam tata 10-letniej Klary, która kilka dni temu przystąpiła do pierwszej komunii. Mężczyzna zdradził też, że wie, iż koleżanka jego córki podczas swojego przyjęcia zaplanowała pokaz swoich umiejętności wokalnych. "Dziewczynka chodzi na lekcje śpiewu i wiem, że przygotowywała specjalny repertuar, który miała zaprezentować gościom podczas imprezy. Myślę, że to całkiem miłe" - dodał.

Ile dać w kopercie na komunię?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.