Nagrywano ślub. Uwagę wszystkich zwróciło zachowanie chłopca w kościele. "Dlatego wielu woli ślub bez dzieci"

Nagranie z wesela zaskoczyło internautów. Młodej parze skradł show chłopiec, który postanowił pobawić się przed ołtarzem. "Jeśli rodzice nie potrafią kontrolować swoich dzieci, nie powinni zabierać ich na wesela" - komentują internauci.

Dzień ślubu i wesela jest dla wielu par jednym z najważniejszych w życiu. Przygotowują się do niego odpowiednio wcześnie, starając się zadbać o najmniejszy szczegół uroczystości. Z dużym wyprzedzeniem rezerwują salę, wybierają catering i tort, kupują suknię i garnitur, a także wybierają zespół muzyczny. Dla niektórych duże znaczenie mają także dekoracje i motyw przewodni uroczystości.

Chłopiec skradł show podczas ślubu

W praktyce mimo najszczerszych chęci nie da się jednak mieć wszystkiego pod kontrolą, a uczestnicy ceremonii potrafią zaskoczyć. Przykład takiej sytuacji możemy zobaczyć na filmiku opublikowanym na Instagramie. Na nagraniu widać młodą parę stojącą przed ołtarzem. Panna młoda zrezygnowała z klasycznego welonu, ale do ramion jej sukni doczepiono przezroczysty, długi ten, który ciągnął się aż do ziemi. Zwrócił on uwagę małego dziecka. Chłopiec dostrzegł w nim potencjał i najpewniej wyobraził sobie, że jest stromą drogą. Chwycił mały samochodzik, a następnie zaczął puszczać go po przezroczystym trenie. Nikt z dorosłych nie próbował go powstrzymać.

Zobacz wideo Jak podnosić i nosić dziecko, wózek lub nosidełko

"Jestem zaskoczona, że kobieta nie zwróciła chłopcu uwagi"

Pod nagraniem nawiązała się żywa dyskusja pomiędzy internautami. Wiele osób szczerze oburzyło zachowanie dziecka i fakt, że nikt go nie pilnował. Podkreślali, że właśnie dlatego coraz więcej par postanawia wyprawić wesela tylko dla dorosłych. Wśród komentujących nie zabrakło jednak internautów, którzy uznali takie zachowanie za urocze. Spekulowali także, czy chłopczyk nie jest przypadkiem dzieckiem młodej pary. "Czy tylko ja uważam, że śmieszne zachowania dzieci przynoszą tylko więcej radości i niezapomnianych wspomnień z wesela?", "Jeśli rodzice nie potrafią kontrolować swoich dzieci, nie powinni zabierać ich na wesela", "A ja uważam, że to jest dziecko młodej pary", "Dlatego najpierw lepiej wziąć ślub, a potem mieć dzieci", "Wściekłabym się, gdyby to było dziecko któregoś z gości", "Moim zdaniem to jest urocze, nie wiem ludzie się tak denerwują", "On ewidentnie cieszy się chwilą", "Dziecko jest niewinne. Bawi się, co w jego wieku jest całkowicie normalne", "Kiedy będę brała ślub, chcę, żeby dzieci cieszyły się z całego serca, biegały wokół, bawiły się, nawiązywały przyjaźnie", "To jest hit. Jestem zaskoczona, że kobieta nie zwróciła chłopcu uwagi" - pisali.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.