Wydała ponad 30 tys. zł na imprezę ujawniającą płeć. Teściowa wszystko zepsuła

Para nie szczędziła pieniędzy na przygotowanie przyjęcia ujawniające płeć swojego trzeciego dziecka. Chcieli, by było wyjątkowo. Nie przewidzieli jednak, że ktoś zafunduje im atrakcje, których długo nie zapomną, a włożone pieniądze pójdą na marne. Jedno jest pewne, goście długo nie zapomną.

Baby shower, przyjęcie organizowane przez przyszłych rodziców, na którym ujawnia się płeć jeszcze nienarodzonego dziecka, staje się coraz bardziej popularne na całym świecie. Wiele kobiet uważa, że to doskonała okazja do tego, by spędzić trochę czasu w gronie rodziny i przyjaciół, bawiąc się, śmiejąc i rozmawiając. Informacja o płci zwykle przekazywana jest w jakiś niestandardowy pomysł, i niektórzy naprawdę nie żałują na to pieniędzy

Para influencerów szczegółowo zaplanowała baby shower. Nie liczyli się z pieniędzmi

Candace i Wesley to para influencerów, która jest bardzo popularna w wielu zakątkach świata, a zwłaszcza w Australii. Są rodzicami bliźniąt i obecnie oczekują trzeciego dziecka. Często dzielą się swoją codziennością ze swoją społecznością. Niedawno zaplanowali imprezę z okazji ujawnienia płci kolejnego dziecka. Wesley nie krył, że najbardziej zadowolony był z tego, że może sobie pozwolić na spełnienie marzeń swojej partnerki i przeznaczyć sporo pieniędzy na organizację przyjęcia. Łączny koszt baby shower wyniósł ich ok. 9 tysięcy dolarów, czyli ponad 30 tysięcy złotych. 

Teściowa chciała koniecznie pomóc w przygotowaniach, ale oczekiwała za to zapłaty. Syn zabronił jej się z nimi kontaktować

Od samego początku przy organizacji przyjęcia Candance mogła liczyć na pomoc sióstr i swojej mamy. Gdy pewnego dnia jej teściowa zapytała czy może pomóc, synowa odpowiedziała jej, że nie ma takiej potrzeby, ale jeśli ma ochotę może pomóc w dniu imprezy. Teściowa bez ogródek zapytała wtedy czy otrzyma za pomoc wynagrodzenie. Candance była zdezorientowana, nie rozumiała zachowania kobiety. Gdy teściowa wyjaśniła, że wynagrodzenie za pomoc jej się należy, bo nie jest przecież ich pokojówką - ciężarna zalała się łzami. Zainterweniował mąż, który zabronił swojej matce na kolejne takie sytuacje. Powiadomił ją również, że ma się nie pojawiać na przyjęciu. 

Zobacz wideo Jak podnosić i nosić dziecko, wózek lub nosidełko

Choć teściowa przepraszała, para nie chciała zmienić decyzji. W dniu przyjęcia jednak emocje wzięły górę i synowa na pół godziny przez kulminacyjnym momentem ujawnienia płci, powiedziała partnerowi, by zadzwonił po swoją mamę. Ta obiecała, że przyjdzie. Czekali, gdy się nie pojawiła, uznano, że nie będą czekać dłużej i zaczęło się odliczanie. W momencie, gdy wszyscy mieli poznać płeć, włączył się alarm przeciwpożarowy. Teściowa została zauważona pośród biegających gości, jak ze spokojem paliła sobie papierosa. Nie przyznała się, że to przez nią. Małżeństwo jednak nie do końca wierzy kobiecie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.