Skomentował jej brzuch ciążowy na TikToku. "Jako lekarz powinieneś się wstydzić"

"Nie rozumiem, dlaczego ludzie nie rozumieją, że każdy jest inny. Jestem niska i noszę wszystko z przodu. Powiedziano mi, że zrujnowałam swoje ciało i że rozstępy będą bardzo widoczne. Prawda jest taka, że ??mnie to nie obchodzi, ponieważ moje ciało pobłogosławiło mnie sześciorgiem niesamowitych dzieci i aniołkiem. Kocham swoje ciało i niesamowite rzeczy, które zrobiło".
Zobacz wideo W zeszłym roku wylał się na nią hejt, za to jak wyglądała. "Później te same osoby mówią: Egoistka, bo zrobiła plastykę brzucha"

Ciąża to wyjątkowy stan. Choć nie wszystkie kobiety wracają do tego czasu z nostalgią i tęsknotą, wiele przyznaje, że to przez 9 miesięcy ciąży czuły się najbardziej kobieco i błogo. Dla niektórych to jednocześnie spory stres i niepokój. Zastanawiają się czy na pewno ich dieta i styl życia są odpowiednie i nie szkodzą jeszcze nie narodzonemu dziecku. Dodatkowo martwią się o swój wygląd. Ale choćby dwoiły się i troiły, to na wygląd brzuszka, pojawiające się rozstępy czy inne niedogodności, nie mają większego wpływu. Są to sprawy związane z genetyką oraz indywidualnymi uwarunkowaniami organizmu.

Zaczęła dokumentować swoją ciążę w mediach społecznościowych. Nie wiedziała, że przyniesie jej to popularność

Gdy Renae zaszła w szóstą ciążę postanowiła zacząć być aktywna w mediach społecznościowych. Początkowo nie miała zbyt wielkiej społeczności, jednak szybko się to zmieniło. Najpierw profil miał być o jej zmianie stylu życia, szybko jednak ciąża i treści związane z domem i dziećmi zaczęły być tymi, które publikowała kobieta. Niecodzienny rozmiar jej brzucha przyciągał wielką uwagę internetowej społeczności. Mierzyła się z przypuszczeniami, że z pewnością oczekuje na bliźniaki, czworaczki, a niektórzy sugerowali nawet ośmioraczki. Byli też ci, którzy wyrażali zrozumienie i współczucie, wiedząc, jak trudne jest funkcjonowanie i wykonywanie codziennych czynności z dodatkowym utrudnieniem w postaci rosnącego brzuszka. Niestety, jak to zwykle w sieci bywa, pojawiły się również głosy pełne krytyki. O ile kobieta starała się je ignorować, to obok komentarza pozostawionego przez lekarza, postanowiła nie przechodzić obojętnie. 

"Kocham swoje ciało i niesamowite rzeczy, które zrobiło"

Czasem powodem większego niż przeciętny rozmiar ciążowego brzucha może być wielowodzie, nadmiar płynów lub też cukrzyca ciążowa. Kobieta sugerowała, że jednym z powodów może być jej niski wzrost, przez co brzuch wydaje się większy, pisała również o tym, że wg jej lekarza prowadzącego płyny oraz wielkość dziecka były w normie. To jednak nie powstrzymało zupełnie obcego lekarza przed komentarzem, pod jednym z filmików. Napisał, że powinna zacząć się martwić, wyraził wątpliwość czy mama i dziecko są zdrowe. Kobieta nie zwlekała z odpowiedzią: "Jako lekarz powinieneś się wstydzić za ten komentarz, zwłaszcza że nie jestem twoim pacjentem". Chłopiec ostatecznie przyszedł na świat zdrowy, ważył 9 funtów 8 uncji i miał 22 i 1/2 cali wzrostu (ok. 58 cm i ok. 4,5 kg). Kobieta zawsze marzyła o dużej rodzinie. Szybko zatęskniła za ciążowym stanem i na koniec 2023 roku powitała na świecie kolejne dziecko, tym razem córeczkę. Kolejny raz relacjonowała wielkość swojego brzucha i przebieg ciąży na kanałach społecznościowych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.