Dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak nie ma dzieci? Padło szczere wyznanie: Dwukrotnie przeszłam in vitro

To, że Agnieszka Woźniak-Starak nie ma dzieci, nie jest żadną tajemnicą. Wiele osób sądzi, że jest to po prostu jej decyzja, ale to nie jest prawda. Ta jest dla Agnieszki Woźniak-Starak naprawdę bolesna. Dlaczego? Jakiś czas temu zdobyła się na szczere wyznanie.

Agnieszka Woźniak-Starak jest lubianą polską dziennikarką i prezenterką radiową, jak i telewizyjną. Prowadziła takie programy jak "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie" czy "Dzień dobry TVN". A jak wygląda jej prywatne życie? Do tej pory Agnieszka Woźniak-Starak miała dwóch mężów. Pierwszym był motocyklista wyścigowy Adam Badziak, z którym rozwiodła się po siedmiu latach. Rok po rozwodzie wyszła za Piotra Woźniaka-Staraka, producenta filmowego i przedsiębiorcę. Niestety ten związek zakończył tragiczny wypadek. Obecnie prezenterka jest w związku z restauratorem Maciejem Pasikowskim. Jednak mimo trzech partnerów życiowych Agnieszka Woźniak-Starak nie ma dzieci i to wcale nie dlatego, że taka była jej decyzja. 

Zobacz wideo Zapytaliśmy Agnieszkę Woźniak-Starak o Mamę Ginekolog. "Nie śledzę, nie znam"

Agnieszka Woźniak-Starak nie ma dzieci. To wcale nie była jej własna decyzja 

Wiele osób uważa, że Agnieszka Woźniak-Starak nie ma dzieci z własnego wyboru. Niestety to nie jest prawda. Jakiś czas temu w jednym z odcinków programu "Dzień Dobry TVN" prezenterka przyznała, że nie może ich mieć, mimo że naprawdę chciała być matką.

 

W tym celu dwukrotnie poddała się procedurze in vitro (za serwisem Pomponik.pl) - "Dopóki ktoś nie decyduje się, żeby przejść ten proces, to nie zagłębia się w to bardziej. Sama przechodziłam przez in vitro dwukrotnie, bez powodzenia. Wiem, na czym polega. I wiem, że trzeba wejść w ten proces, żeby go poznać. Młodzi ludzie nie szukają informacji na ten temat, jeśli ich to nie dotyczy" - przyznała wówczas. 

Agnieszka Woźniak-Starak ma sporo sukcesów zawodowych. Zdobyła kilka nagród

Agnieszka Woźniak-Starak ma na koncie nie tylko prowadzenie wielu popularnych programów, koncertów i festiwali organizowanych przez TVN. Zdobyła też kilka nagród:

  • 2015 r. - nagroda Style Hashtag Award w kategorii ikona stylu oraz 27. miejsce wśród 50 najbardziej wpływowych celebrytów („Wprost"),
  • 2022 r. - nagroda ELLE Style Awards w kategorii ikona stylu oraz Hasztagi Roku w kategorii stylowy influencer, a także zajęła 37. miejsce wśród 100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych („Forbes Women"),
  • 2023 r. - zajęła 41. miejsce wśród 100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych („Forbes Women").

Była też dwukrotnie nominowana do Telekamer - po raz pierwszy w 2013 r. i drugi raz w 2016 r., a także do nagrody Serce dla Zwierząt (2013 r.). W zeszłym roku nominowano ją również do Jupiterów Roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.