Matka włożyła noworodka do piekarnika. Miesięczna córeczka nie żyje

26-letnia Mariah Thomas z Kansas City została oskarżona o zabicie wojej miesięcznej córki w piekarniku. Kobieta stwierdziła, że włożyła dziecko do piekarnika niechcący. Kobieta, póki co została aresztowana i usłyszała zarzut zabójstwa. Śledztwo wykaże, czy można uznać 26-latkę za poczytalną.

Aż trudno uwierzyć, do czego zdolni są dorośli w stosunku do swoich bezbronnych dzieci. Najgorsze w tym wszystkim jest to, iż zdarza się, że krzywdę wyrządzają najmłodszym ich rodzice, najczęściej ci młodzi, mniej doświadczeni. Portal Nypost.com. opisał historię 26-letniej Mariah Thomas, która została oskarżona o zabicie swojej 1-miesięcznej córeczki Za'Riah Mae. Matka zrobiła to w okrutny sposób. Do dziś nie jest do końca znana motywacja, jaka popchnęła matkę do tak niewyobrażalnie bestialskiego czynu. 

Zobacz wideo Jakie zachowania naszego niemowlaka powinny nas zaniepokoić? "Płacz przy piersi może być takim zachowaniem"

Matka włożyła miesięczną córkę do włączonego piekarnika. "Miała problemy psychiczne i nie myśli jak osoba dorosła"

26-letnia matka dopuściła się czegoś wprost niewyobrażalnego. Kobieta, chcąc uniknąć konsekwencji, 9 lutego, w popołudnie wezwała do swojego domu ratowników medycznych i przekazała im, że jej dziecko jest nieprzytomne. Po dotarciu do mieszkania medycy zastali nietypowy widok. W pokoju stał fotelik samochodowy, a w nim leżało małe dziecko, które całe było poparzone. Jego ubranka wprost wtopiły się w jego ciało. Dopiero po czasie 26-latka przyznała, że dziewczynka upiekła się w piekarniku i że sama ją tam włożyła. Matka tłumaczyła, że "stało się tak przypadkiem i niechcący", a później zasnęła. 

- Z tego, co wiem, Mariah miała problemy psychiczne i nie myśli jak osoba dorosła. Myśli jak dziecko - powiedziała portalowi jej przyjaciółka.

Funkcjonariusze badają okoliczności zabójstwa. Śledztwo wykaże, czy można uznać 26-latkę za poczytalną

26-latka uchodziła za osobę opóźnioną w rozwoju. Cierpiała na schizofrenię i psychozę poporodową. I choć próbowała szukać pomocy psychiatrycznej, to nie udało się jej wyleczyć zaburzeń psychicznych. Za jej bestialskich czyn grozi jej więzienie. Na razie została aresztowana i usłyszała zarzut zabójstwa. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA