Joanna Opozda spełnia się młodej mamy, która wychowuje syna o imieniu Vincent. Aktorka chętnie dzieli się w sieci postępami w rozwoju malucha. Dowodem tego publikacja wielu nagrań, na których widzimy szczęśliwego dwulatka. Asia za każdym razem jest bardzo podekscytowana, kiedy widzi rozwój Vincenta. Tym razem zdradziła swój kolejny macierzyński sukces. Trzeba przyznać, że to idealny moment, w którym aktorka mogła to zrobić.
Joanna Opozda zamieściła w mediach społecznościowych relację, w której pokazała, jak usypia swojego synka. Jak się szybko okazało, zdjęcie dodała nie bez przyczyny. Chwilę później z dumą pochwaliła się swoim fanom, że właśnie udało się jej "odsmoczkować" swoje synka.
Jej relacje szybko skomentowała jedna z fanek i zapytała, jak skutecznie odciągnąć swoje dziecko od smoczka. Kobieta przyznała, że choć córka jest zaledwie tydzień młodsza od Vincenta, to wciąż nie potrafi zasnąć bez dziecięcego smoczka. - Mam bardzo dużo pytań jak nam się udało. Nie będę oszukiwać, było bardzo ciężko. Nie ma drogi na skróty, cierpliwość, systematyczność i konsekwencja. Od dłuższego czasu nie dostawał smoczka za dnia, później zabierany był na drzemki aż w końcu na noce. Usypiałam go 2 godziny bez przerwy - bujałam, śpiewałam, przytulałam, zagadywałam i opowiadałam bajki. Nie zasypia tak szybko jak ze smoczkiem, ale już przestał za nim płakać i go szukać - odpowiedziała Opozda i tym samym zdradziła swój patent.
Wbrew temu, co często słyszymy, smoczek nie był i nie jest wrogiem dziecka, pod warunkiem, że dobrze go wybierzemy i będziemy go rozsądnie używać. Jednak lekarze pediatrzy i dentyści zalecają, aby eliminować nawyk ssania najpóźniej do 18. miesiąca życia i przestrzegać przed stosowaniem smoczka w celu uspokojenia dziecka. Wczesna ingerencja pomoże w tym, że dziecko w przyszłości nie będzie miało problemów ze zgryzem i uniknie stosowania aparatów ortodontycznych. Ssanie pustego smoczka może doprowadzić do zahamowania wzrastania wyrostków zębodołowych i rozwoju zaburzeń zgryzu, takich jak tyłozgryz, tyłożuchwie, zwężenie szczęk, wychylenie lub wysunięcie siekaczy górnych oraz zgryz otwarty przedni.