Matka nie poznała swojego dziecka po weekendzie u babci. "Bezczelność i samowolka"

Dla wielu z nas pozostawienie dzieci w kochających ramionach dziadków jest równoznaczne z zapewnieniem im najlepszej opieki. Ufamy babciom i dziadkom, że kochają i chronią nasze dzieci z taką samą zawziętością, jaką sami im okazujemy. Niestety, pewna mama mocno się przejechała na takim podejściu.

Babcia obcięła włosy wnuczce

Tiktokerka Tawana T.R. zostawiła na weekend swoje małe dziecko ze swoją mamą. Kiedy River trafiła do babci, była idealnym dzieckiem. Kiedy mama ją odbierała, sprawy miały się zupełnie inaczej. Tawana opublikowała film na swoim TikToku @tawanatr, gdzie obejrzano go 10,3 miliona razy. Widzimy małą River w czerwonych rajstopach, białej sukience i perfekcyjnie ułożonych włosach. Muzyka dopiero sugeruje, że nadchodzą złe wydarzenia.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor stawia granice jako babcia. Nie zawsze chce się zajmować wnuczkami. Jak reaguje na to Joanna Koroniewska? "Nie ma swojej mamy. Nie jest łatwo"

Drugi klip przedstawia to samo uśmiechnięte dziecko, ale tym razem z ogoloną głowę. Moglibyśmy pomyśleć, że dziewczynka została podmieniona w porze drzemki, gdyby nie jej ogromny uśmiech. To to samo dziecko! Ubrane w grzeczną sukienkę w drodze do babci i z ogoloną głową!

Internauci nie mogą zrozumieć, o czym mogła myśleć mama Tawany. Prawie 24 000 komentarzy później nikt jej nie bronił. Niektórzy chcieli wręcz odwetu. "Nie, babcia następnego dnia miałaby taką samą fryzurę", napisała jedna z osób. "Babcia mojego syna nie może przebywać z nim beze mnie, ponieważ obcięła mu loki. To kwestia szacunku", ktoś skomentował sytuację.

Matka spokojnie tłumaczy

Ośmielona historiami innych, Tawana zaczęła śmielej komentować zdarzenie. Zgodziła się, że to, co zrobiła jej mama, niekoniecznie było złośliwe. Próbowała pomóc River, aby jej włosy odrosły nieco grubsze. Wyjaśniła też, że w Zimbabwe, skąd pochodzą, pokutuje mit, że włosy, z którymi urodziło się dziecko, są brudne i nieczyste".

Dodała też, że niektórzy uważają, że golenie włosów dziecka poprawi ich jakość, ale kiedy rodzina goliła jej włosy w dzieciństwie, odrosły w gorszym stanie. Pomimo wyjaśnień, ludzie nadal nie czuli, że jest to w porządku. "Jesteś zbyt wyrozumiała… Taka babcia nigdy więcej nie zobaczyłaby mojego dziecka. Po prostu nie wierzę", skomentowała jedna z osób. Tawana przyznała, że była bardzo zdenerwowana, ale co się stało, to już się nie odstanie i teraz będzie musiała działać dalej. "Nawet jeśli będę walczyć z mamą, włosy nie wrócą", zauważyła.

Więcej o:
Copyright © Agora SA