Sofia Richie jest w ciąży. Gdy się dowiedziała, miała do ginekologa nietypową prośbę. "Miał to załatwić z asystentką"

Sofia Richie jest w ciąży i w niedługim czasie zostanie mamą. Jej dziecko, jak sama napisała w instagramowym poście, będzie spod znaku zodiaku bliźniąt, co oznacza, że termin porodu jest wyznaczony na między 21 maja a 20 czerwca. Długo nie znała płci malucha, ale kiedy było już wszystko wiadomo, miała do ginekologa dość nietypową prośbę. Jaką? Chodziło o baby shower.

Sofia Richie spodziewa się pierwszego dziecka. Tą wiadomością po raz pierwszy podzieliła się z angielskojęzycznym magazynem "Vouge", gdzie nie tylko zdradziła płeć dziecka, ale podała również przybliżoną datę porodu. Dziecko celebrytki i modelki ma przyjść na świat na przełomie maja i czerwca. I zapewne będzie to jedno z komentowanych wydarzeń w świecie mediów paretingowych.

Zobacz wideo Wybitna polska sportsmenka już wkrótce zostanie mamą. "Nie jest to łatwy stan, boję się porodu"

Sofia Richie zostanie mamą! Miała przeczucie, jednak okazało się one mylące

O Sofii Richie zawsze było dość głośno, głównie za sprawą faktu, że jest ona córką znanego muzyka Lionela Richiego. Media rozpisywały się o niej również przy okazji jej związku ze Scottem Disickiem, który się rozpadł. Celebrytce nie podobało się to, że jej ówczesny partner ma nadal dość bliskie relacje z matką jego dzieci, Kourtney Kardashian. Złamane serce Sofii uleczył Elliot Grainge, a o ich bajkowym ślubie rozpisywały się wszystkie media - w Polsce i na świecie.

 

Teraz para zaskoczyła wszystkich wiadomością o ciąży. Za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Tą informację jako pierwszą podał magazyn "Vouge", który 25 stycznia opublikował wywiad z przyszłą mamą. Kobieta opowiedziała w nim nie tylko o tym, jak się czuje, będąc w błogosławionym stanie, ale także zdradziła to, co wszystkich ciekawi najbardziej, czyli płeć dziecka.

Okazuje się, że para miała początkowo pewne przeczucie i byli przekonani, że za kilka miesięcy urodzi się chłopiec. Jednak nie mieli pewności. Kiedy w trakcie badań było już jasne, jaki lokator zamieszkał w brzuchu Sofii, kobieta poprosiła swojego ginekologa, aby zachował to jak na razie w tajemnicy i w tej sprawie skontaktował się z jej asystentką. Brzmi dziwnie? Okazuje się, że miało to związek z organizacją imprezy.

"Poprosiliśmy ginekologa, żeby wysłał wiadomość z informacją o płci dziecka do naszej asystentki. Podczas baby shower dała nam różowe konfetti i wtedy dowiedzieliśmy się, że spodziewamy się dziewczynki. Byliśmy pewni, że to będzie chłopiec, ale moim marzeniem zawsze była córka. Elliot jest równie podekscytowany" - wyznała Sofia Richie w wywiadzie dla "Vogue'a".

 

Termin porodu jest jak na razie tajemnicą, jednak są pewne spekulacje

Sofia Richie, która również na swoim Instagramie pochwaliła się ciążowym brzuszkiem (swoją drogą wygląda przepięknie) - jak na razie nie chce zdradzać terminu porodu. Do tego wydarzenia pozostało jeszcze trochę czasu, a sama celebrytka dość wymijająco odpowiada na pytania. Z instagramowego posta dowiadujemy się, że dziewczynka będzie spod znaku zodiaku bliźniąt, co oznacza, że termin porodu jest wyznaczony na między 21 maja a 20 czerwca.

 

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i przyszłej mamie, oraz dziecku życzymy samych wspaniałości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.