Ten list do św. Mikołaja to hit. Chłopiec poprosił o coś, czego nie da się kupić za pieniądze

Pisanie prawdziwych, papierowych listów jest czymś magicznym. Ten chłopiec, który postanowił napisać list do św. Mikołaja, nie oczekuje drogich prezentów. W jednym z podpunktów poprosił o coś, czego nie da się kupić za pieniądze. Jego siostra myślała, że popłacze się jednocześnie ze śmiechu i wzruszenia.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi w wielu domach nadszedł czas na napisanie listu do świętego Mikołaja w Laponii. Rodzice chętnie kultywują z dziećmi tę wyjątkową tradycję i pomagają im napisać kilka słów do świętego. Niektóre maluchy cały rok myślą o tym, co mogą zawrzeć we wiadomości. Ten chłopiec nie zażyczył sobie nic specjalnego, ale jego życzenia z pewnością są bardzo wzruszające i wyjątkowe. 

Zobacz wideo Święta bez niego, to nie święta! Poznajcie smaczki i ciekawostki dotyczące "Kevina samego w domu"

Pokazała list brata do św. Mikołaja. Uwagę zwracają dwie prośby. "Święty spokój"

Na Twitterze pojawił się wpis pewnej dziewczyny, która postanowiła podzielić się w sieci zdjęciem listu do św. Mikołaja swojego brata. Chłopiec napisał do świętego kilka życzeń, które z pewnością różnią się od tych, o których zazwyczaj wspominają dzieci. Dziecko poprosiło o 10 kilogramów mandarynek, słodycze, stojak do słuchawek. Ostatnia prośba rozbawiła niemal każdego. Malec poprosił o święty spokój w wymiarze choćby opcjonalnym. Trzeba przyznać, że to naprawdę oryginalne pomysły. 

Zaraz się popłaczę

- napisała jego siostra we wpisie na Twitterze. 

Jak napisać list do Świętego Mikołaja: co powinna zawierać wiadomość?

To pytanie może usłyszeć rodzic, którego dziecko z utęsknieniem wyczekuje pierwszej gwiazdki. Nie dajcie się zaskoczyć i bądźcie przygotowani, aby pomóc pociechom stworzyć wiadomość do Świętego. Wiadomość do świętego Mikołaja powinna być krótka i zawierać listę wymarzonych prezentów. Pisząc list do Świętego, zastanówcie się wspólnie, co mogłoby się w nim znaleźć. Gotową wiadomość schowajcie do koperty i przyklejcie znaczek. Nie zapomnijcie o wypisaniu adresata.

List do świętego Mikołaja: gdzie go wysłać?      

List do świętego Mikołaja można wysłać na kilka sposobów. Sprawdźcie jakich, bo zbliżające się mikołajki są idealnym czasem na rozpoczęcie pisania wiadomości z listą prezentów, która trafi prosto do uwielbianego przez dzieci brodacza w czerwonym kubraku i charakterystycznej czapce. Warto wiedzieć, jak przygotować wiadomość do Świętego i wysłać ją na czas. Tworzenie listu do Mikołaja to wielka frajda dla najmłodszych, a przy okazji również pomoc dla rodziców, którzy mogą dzięki temu dowiedzieć się, co ich pociechy chciałyby dostać na prezent gwiazdkowy. Sprawdźcie koniecznie, w jaki sposób możecie przekazać Świętemu wiadomość od pociechy.

List może również zostać zaadresowany i wysłany na najpopularniejszy adres Świętego Mikołaja: Santa Claus Tähtikuja 1. Rovaniemi 96930. Arctic Circle Laponia, Finlandia.

Więcej o:
Copyright © Agora SA