Joanna Krupa pokazała nagranie z córką. Fani spojrzeli na ręce dziewczynki i się zaczęło

Joanna Krupa pokazała na Instagramie jak jej córka robi duże postępy w nauce języka polskiego. Fani byli pod wrażeniem, jednak zwrócili także uwagę na ręce dziewczynki. Na dziecięcych paznokciach pojawił się lakier. - I jaki problem? - zapytała Krupa w odpowiedzi na komentarz oburzonej internautki.

Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka, aktorka i prezenterka. Od 2010 roku jest główną jurorką i prowadzącą w programie TVN Top Model. Prywatnie to spełniona mama małej Ashy. Celebrytka była bardzo szczęśliwa, gdy mogła ogłosić światu, że spodziewa się dziecka. Troskliwa mama często pokazuje w mediach społecznościowych wizerunek dziewczynki i dzieli się z fanami macierzyńskimi historiami. Modelka chwali się także ważnymi momentami swojego życia rodzinnego. Tym razem Joasia pokazała w sieci urocze nagraniem, na którym show, jak zawsze, skrada córka. 

Zobacz wideo Joanna Krupa o macierzyństwie. „Nie widzę siebie jako mamy siedzącej w domu". Mówi też o przyszłości Ashy w modelingu

Joanna Krupa pomalowała córce paznokcie. Wzbudziło to wiele emocji w sieci

Joanna Krupa opublikowała na Instagramie wideo, na którym przepytuje swoją córeczkę z polskich nazw zwierzątek. Gwiazda pyta córkę m.in. o lwa, zajączka, kotka czy pieska. Dziewczynka z podpowiedziami mamy uroczo odpowiada na pytania i widać, że lekcje języka polskiego nie idą w las. Jedna z fanek zauważyła jednak coś, co wprawiło ją w osłupienie i nie wahała się napisać o tym w komentarzu pod nagraniem.

Tylko te pomalowane paznokcie

- czytamy. 

 

"Matki Polki jak zawsze krytyczne na siłę doszukują się problemów tam, gdzie ich nie ma"

Krupa nie pozostała jednak obojętna wobec słów fanki i odpowiedziała jej, że nie widzi w tym żadnego problemu, bo to lakier przeznaczony dla dzieci. 

I jaki problem? Dla dziecka lakier

- napisała Asia, wyraźnie sugerując, że to ona będzie decydować o tym, co wypada, a co nie i to ona wychowuje córkę. Z jej zdaniem zgodziły się także inne internautki. - Przecież są specjalne lakiery dla dzieci. Matki Polki jak zawsze krytyczne na siłę doszukują się problemów tam, gdzie ich nie ma, a same nie zawsze są idealnymi matkami. Ja nie maluję ani paznokci, ani nie robię makijażu, a moja 4-latka chce się malować. Ode mnie się tego nie nauczyła. Widocznie taka natura - czytamy w komentarzu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA