Macaulay Culkin pokazał syna. Wszyscy patrzą na jego przedziwną fryzurę

Macaulay Culkin ostatnio odsłaniał swoją gwiazdę na hollywoodzkiej Alei Sław. Aktor zabrał na wydarzenie swoich najbliższych. Najwięcej sensacji wzbudził jednak jego syn, który pojawił się na czerwonym dywanie w nietypowej fryzurze. Dakota zaprezentował naturalnego irokeza.

Macaulay Culkin znany przede wszystkim jako aktor wcielający się w kultową postać chłopca z filmu "Kevin sam w domu". Aktor ostatnio świętował bardzo ważne wydarzenie. Macaulay Culkin mógł liczyć na obecność najbliższej rodziny, a także filmowej mamy, Carherine O'Hary.  - "Kevin sam w domu" był, jest i zawsze będzie globalną sensacją. Powodem, dla którego rodziny na całym świecie nie mogą pozwolić sobie na rok przerwy bez wspólnego oglądania tego filmu jest Macaulay Culkin. Gratulacje! Zasłużyłeś na swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. Dziękuję, że zaprosiłeś mnie, swoją fałszywą mamę, która nie raz, a dwa razy zostawiła cię w domu samego. Jestem z ciebie dumna - mówiła Catherina O'Hara, serialowa matka aktora podczas ceremonii w hollywoodzkiej Alei Sław

Zobacz wideo

Macaulay Culkin pokazał fryzurę syna na czerwonym dywanie. Internauci zauważają podobieństwo

Aktor kultowego filmu "Kevin sam w domu" odsłonił swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław. Macaulay Culkin pojawił się na wydarzeniu wraz z żoną Brendą Song oraz ich dziećmi - starszym Dakotem i młodszym Carsonem. Jeden z nich skradł show za sprawą uroczej fryzury. Chłopiec o imieniu Dakota wystąpił w nietypowym irokezie z wygolonymi bokami. Trzeba przyznać, że to bardzo śmiałe posunięcie rodziców, bo ogolenie skóry głowy dziecku zdarza się naprawdę rzadko. Internauci od razu zauważyli, że dzieci odziedziczyły wiele cech wyglądu po sławnym ojcu.

Macaulay Culkin otrzymał gwiazdę w HollywoodMacaulay Culkin otrzymał gwiazdę w Hollywood Macaulay Culkin otrzymał gwiazdę w Hollywood, Jordan Strauss/Invision/AP

Czy chłopiec pójdzie w ślady rodziców? "Pokazywałem mu film w zeszłym roku, sądzi, że ??jest bardzo zabawny"

Choć Dakota ma dopiero 2 lata i jest na razie dzieckiem, to rodzice z pewnością chcieliby, aby ten w przyszłości został aktorem. Jak się okazuje, chłopiec dorasta w przekonaniu, że już ma na koncie pierwsze ekranowe sukcesy. Jego ojciec, podczas oglądania z synem "Kevina samego w domu", wykorzystał uderzające podobieństwo i wmówił dziecku, że to on wystąpił w bożonarodzeniowym filmie. 

- Pokazywałem mu film w zeszłym roku, sądzi, że ??jest bardzo zabawny. Przekonałem go, że to on jest dzieciakiem z filmu. Zapytałem, czy pamięta jak miał kiedyś żółte włosy i czy pamięta jak dopadł wszystkich złych gości. - wspominał Macaulay, przyznając, że syn za każdym razem mu przytaknął, a to pokazuje, że jest niezłym "kłamczuszkiem". 

Copyright © Agora SA