Listy do Mikołaja to przeszłość? Dziewczynka zrobiła prezentację dla rodziców. Na liście biżuteria za fortunę

Dzieciaki uwielbiają pisać listy do Mikołaja. Często lista prezentów, które chciałyby dostać, jest naprawdę długa. Pewna dziewczynka poszła o krok dalej i przygotowała... prezentację!

Więcej ciekawych treści znajdziesz na Gazeta.pl
Kiedyś dzieciaki cieszyły się, gdy na święta dostawały słodycze i pomarańcze. Te czasy już dawno minęły. Teraz maluchom często ciężko zdecydować się na to, co chciałyby dostać od Mikołaja. Dlatego tworzą długie i niekiedy wymagające oraz kosztowne listy prezentów.

Zobacz wideo Jakich życzeń nie składać w święta?

Pewna 13-letnia dziewczynka chyba stwierdziła, że listy to przestarzała forma proszenia o prezenty. Postanowiła przygotować specjalną prezentację w Power Pint. Nie tylko forma informowania o świątecznych marzeniach, ale i ich koszt mógł szokować.

Prezenty za tysiące funtów

Pewna mama umieściła na TikToku nagranie, na którym jej córka pokazuje na dużym ekranie telewizora przygotowaną prezentację o tym, co chciałaby znaleźć pod choinką. Lista życzeń jest naprawdę kosztowna. Znalazły się na niej wysokiej klasy kosmetyki do makijażu z serii Fenty Beauty Rihanny (w tym róż do policzków, czy balsam do ust), czy modne buty UGG, które kosztują ponad 100 funtów.

Dziewczynka poinformowała swoich bliskich, że chciałaby także dostać od Mikołaja nowe buty NIKE.

Nie wiem, czy pamiętacie, ale umieściłam to na mojej ostatniej świątecznej liście życzeń

- wytknęła dziewczynka. Oprócz tego zażyczyła sobie też białego topu, rozkloszowanych spodni (różowych i granatowych) oraz bluzy z kapturem Still Cold za kilkadziesiąt funtów.

Na liście prezentów nie zabrakło też zegarka Apple Watch w kolorze różowym ze sportowym tekstylnym paskiem, bransoletka Van Cleef za 4 tys. funtów i mnóstwo ulubionych słodyczy.

'To wszystko - tak, to jest to! Wesołych Świąt!"

– zachichotała dziewczynka na koniec swojej prezentacji.

Prezentacja 13-latki zszokowała internautów

Nagranie, na którym widać świąteczną prezentację dziewczynki, stało się viralem. W ciągu kilku dni obejrzano je prawie 28 mln razy. Wiele osób zdecydowało się skomentować nagranie. Część internautów jest przekonanych, że skoro rodziców dziecka stać na taki piękny duży dom z ogromnym telewizorem, to zapewne 13-latka dostanie wszystko, a przynajmniej większość, rzeczy ze swojej listy.

Jej lista świąteczna jest warta więcej niż moja pensja lol i prawdopodobnie dostanie wszystko

- napisał jeden z internautów. "Jestem tak biedny, że nawet nie wiedziałem, co to jest bransoletka van Cleefa", "Cena nie ma znaczenia", "Uświadomiła mi, jakie skromne są moje dzieci, nie proszą o wiele i teraz już nigdy nie będę narzekać lol" - dodali też inni.

Więcej o:
Copyright © Agora SA