Prezent na Mikołajki dla dzieci do 50 zł. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla małych piłkarzy hit z Sinsaya

Co kupić maluchom na Mikołajki, ale nie wydać przy tym więcej niż 50 złotych? W Pepco i Lidlu każdy znajdzie coś dla siebie. A w sklepach Sinsay można znaleźć hit dla małych miłośników piłki nożnej i nie tylko. Oto nasz propozycje upominków mikołajkowych dla najmłodszych.

Mikołajki obchodzimy tradycyjnie 6 grudnia, w tym roku to środa. Tego dnia dzieci (jak i dorośli) otrzymują skromne upominki do butów bądź skarpet. A co można podarować kilkuletniemu maluchowi i zarazem nie wydać fortuny? Oto pięć ciekawych propozycji z Pepco, Lidla i Sinsaya. Na uwagę zasługuje zwłaszcza produkt z tego ostatniego sklepu, przeznaczony dla małych piłkarzy. 

Zobacz wideo Nie tylko Święty Mikołaj. Zobacz, kto rozdaje prezenty w Europie

Prezenty na Mikołajki dla dzieci do 50 złotych. Sinsay ma propozycję dla małych piłkarzy

Dzieci, które lubią grać w piłkę nożną na pewno będą zachwycone produktem marki Sinsay - latającą piłką nożną hooverball za 14,99 złotych. Zabawka nie tylko unosi się nad ziemią, ale i jest podświetlana, co dodatkowo zachęca do zabawy. Piłka ma zderzak zrobiony z gąbki zabezpieczający otoczenie, więc jest naprawdę bezpieczna. Sami rodzice też są zadowoleni z jakości zabawki, która została oceniona na 4,9 w skali do 5. Innym ciekawym pomysłem na prezent jest silikonowa mata do kolorowania ze świątecznym motywem. W zestawie jest osiem kolorowych flamastrów oraz chusteczka do czyszczenia, więc zabawa na pewno potrwa dłużej. Cena również nie jest wygórowana - mata do kolorowania kosztuje jedynie 15.99 złotych. 

Prezenty na Mikołajki dla dzieci do 50 złotych. Oto ciekawe pomysły z Lidla i Pepco

Wśród zabawek dla dzieci od Lidla na pewno wyróżniają się kolorowe klocki edukacyjne Playtive. Są dostępne w trzech wariantach - do nauki relacji wielkości, dodawania i odejmowania, a także ułamków. Cena również nie jest wygórowana - jedyne 24.99 złotych. Drugim pomysłem, skierowanym do nieco starszych dzieci są puzzle świecące w ciemności. Kosztują 21,99 złotych i składają się z dwóch zestawów układanek z różnymi motywami, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Niektóre zestawy mają też dodatkowe efekty jak brokatowe elementy czy neonowe kolory. Z kolei w Pepco można nabyć za 20 złotych zestaw klocków konstrukcyjnych, które pozwolą maluchom na rozwinięcie kreatywności. Są dostępne w trzech wariantach. Ostatnim wybranym przez nas pomysłem jest skierowany do starszych dziewczynek zestaw projektanta Monster High do tworzenia własnych ubranek dla lalek. Zestaw składa się z minidrukarni, czterech tubek z farbami do tkanin, szablonów i innych akcesoriów do projektowania. Cena - 45 złotych. Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o:
Copyright © Agora SA