Urządzili zabawę taneczną w przedszkolu. Mały chłopiec wyszedł na salę i zaskoczył wszystkich

Dzieci mają mnóstwo talentów. Niektóre potrafią wprawić dorosłych w prawdziwe osłupienie. I mały przedszkolak, który bez wątpliwości wygrał bitwę taneczną, z pewnością to zrobił.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na Gazeta.pl
Dzieciaki mają mnóstwo energii, zainteresowań i talentów. Te ostatnie często są odkrywane już we wczesnych latach dziecięcych, a rozwijane mogą naprawdę zaskoczyć.

Zobacz wideo Co dorośli powinni robić częściej i co to znaczy być na diecie?

Dziecko, które tańczy w przedszkolu, raczej nikogo nie zadziwi, ale dziecko, które nie wstydzi się pokazać swoich umiejętności przed taneczną z tancerzem już tak. W sieci pojawiło się nagranie, na którym kilkulatek bierze udział w bitwie tanecznej. Trzeba przyznać, że nawet przeciwnik chłopczyka był w sporym szoku.

Taniec dziecka zadziwia

Na Facebooku jednego z przedszkoli pojawiło się nagranie, na którym widać, jak kilkuletni chłopczyk bierze udział w tzw. tanecznej bitwie. Oznacza to, że tańczą ze swoim przeciwnikiem na przemian, prezentując wszystkim widzom swoje umiejętności. Niby nic nadzwyczajnego, dzieci mają różne pomysły na zabawy, gdyby nie fakt, że wszystko jest całkiem serio. Przeciwnik jest dorosły i podjął taneczne wyzwanie przedszkolaka jak równy z równym.

Kubuś rzucił wyzwanie Michałowi w bitwie tanecznej

- podpisano filmik, który jest hitem w sieci. W ciągu zaledwie dwóch dni obejrzano go ponad 175 tys. razy, zdobył też tysiące lajków i serduszek. I ciągle ich przybywa.

Internauci pod wrażeniem umiejętności i odwagi dziecka

Pod nagraniem pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy. Wiele osób jest pod wrażeniem tańca chłopca, nie tylko jego umiejętności, ale przede wszystkim zacięcia i odwagi. Chłopczyk był całkowicie nieskrępowany tym, że jego przeciwnik jest dorosły i ma zapewne większe umiejętności.

Jak ten chłopiec fajnie stoi i nóżka tupie do rytmu gdy tańczy dorosły. Brawo za taniec! Rośnie artysta

- napisała jedna z komentujących osób. "Cudownie patrzeć, jak dzieci odnajdują swoje talenty", "Nie zmarnować talentu brawo Kuba", "W chłopcu jest duży potencjał, może być z niego dobry tancerz", "Ale mały wymiata świetnie" - dodali też inni.

Wiele osób pisało, że ma nadzieję, iż rodzice chłopca będą rozwijać jego talent, bo nikt nie ma wątpliwości co do tego, że go ma.

Więcej o:
Copyright © Agora SA