Jak będą wyglądały dzieci Kate i Williama, gdy dorosną? Wiadomo. Louise niczym młody Brad Pitt

Brytyjska rodzina królewska to jeden z tematów, który nigdy się nie nudzi, a losy i życie prywatne je członków - ciekawią każdego. Okazuje się, że dzięki zaawansowanej technice, sztuczna inteligencja wygenerowała wizerunki dzieci księżnej Kate i księcia Williama - jako osoby dorosłe. Czy są podobni do rodziców?

Jak dzieci książęcej pary Williama i Kate mogłyby wyglądać jako dorosłe osoby? My już wiemy. Z pomocą sztucznej inteligencji, fani royalsów otrzymali niezwykle realistyczne spojrzenie w nie tak odległą przyszłość. Co prawda jeszcze sporo czasu musi upłynąć, zanim książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis - dorosną, jednak jedno jest pewne: ich podobieństwo do przodków jest niesamowite. Wielu fanów dostrzega nawet rysy ich babki, księżnej Diany. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Jak będą wyglądać dzieci royalsów? Niczym z żurnala

Trójka dzieci książęcej pary Williama i Kate to znani wszystkim książęta, które pomimo młodego wieku, doskonale wiedzą, w jakiej rodzinie dorastają i jaką rolę dla nich przygotowano. I chociaż do osiągnięcia przez nich dorosłości pozostało jeszcze kilka lat, to dzięki zaawansowanej technice, fani brytyjskiej rodziny królewskiej mogą już dziś zobaczyć, jak w przyszłości będą wyglądać: książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis.

 

Gotowi na wycieczkę w przyszłość? Film, który pojawił się na jednym z tiktokowych kont, wywołał prawdziwą furorę. Wszyscy zachwycają się przyszłym wizerunkiem dzieci royalsów, a niektórzy z internautów doszukują się tam podobieństw do babki i prababki, czyli księżnej Diany oraz królowej Elżbiety.  

William i Kate doczekali się dotychczas trojga dzieci. Jako pierwszy - 22 lipca 2013 roku - na świat przyszedł książę George. Trzy lata później - 2 maja 2015 roku - książęca para powitała na świecie córkę Charlotte. Ostatnim ich dzieckiem jest książę Louis, który urodził się 23 kwietnia 2018 roku. Jednak już dziś fani royalsów mogą zobaczyć, jak trójka rodzeństwa będzie wyglądać w wieku 20 lat.

Ich uroda, aparycja i bijący blask - powala. "Twarz Williama i wdzięk Kate. Widzę i nich rysy Diany" – czytamy w komentarzu pod filmem. "Nie ma cienia wątpliwości... Charlotte będzie oszałamiająca, tak jak jej matka i babcia" - dodała kolejna osoba. "Dorosły Louis wygląda niczym Brad Pit. Już się w nim zakochałam" - napisała internautka.

Więcej o:
Copyright © Agora SA