Wisiała pod sufitem z telewizorem w rękach. Dziadek smacznie spał tuż obok

Dopiero krzyk mamy, która nagle pojawiła się w pomieszczeniu, wyrwał dziadka ze snu. Nie wiadomo czy kilkulatka była bardziej przestraszona czy wściekła, ale wyraźnie jej się nie podobało to, że czas na oglądanie bajek się skończył.
Zobacz wideo Agnieszka Kobus-Zawojska wspomina moment, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. "To było komiczne"

Dzieci miewają szalone pomysły. Wiele mam przyznaje, że gdy zostają pod opieką babci czy dziadka, zwykle następuje eskalacja ich kreatywności i to zazwyczaj wtedy dochodzi do kuriozalnych sytuacji, zniszczeń zabawek czy też domowych urządzeń i mebli. Nie wspominając o tym, że większość ciuchów po zabawie z babcią czy dziadkiem nie nadaje się już do ponownego założenia. Poniższy filmik doskonale pokazuje, że dzieci świetnie zdają sobie sprawę z tego, że z dziadkami i babciami mogą więcej.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kilkulatka oglądała bajki, zawieszona kilka metrów nad ziemią

Już pierwsze sekundy tego filmiku mrożą krew w żyłach. Kilkuletnia dziewczynka, która wisi zaplątana w szarfy pod samym sufitem. Wysokość, na której zawieszona jest dziewczynka to kilka metrów, a w swoich ramionach trzyma płaski telewizor i patrzy się zahipnotyzowana w ekran, powtarzając co chwilę "cocomelon". Na dole w fotelu smacznie drzemie sobie dziadek, który nie jest niczego świadomy. Dopiero krzyk matki dziewczynki, która nagle pojawia się w pomieszczeniu, wyrywa go ze snu, a przestraszona dziewczynka upuszcza telewizor na sam dół. Dziadek zrywa się z fotela i przewraca na podłogę materac, na który zsuwa się dziewczynka. Po kilku dniach możliwość komentowania została wyłączona, ale filmik wciąż można obejrzeć na profilu pod nazwą @the_mcfive_circus.

Wisiała pod sufitem z telewizorem w rękach. Dziadek smacznie spał tuż obokWisiała pod sufitem z telewizorem w rękach. Dziadek smacznie spał tuż obok screen Instagram @the_mcfive_circus

Są znacznie bardziej odpowiednie miejsca na oglądanie bajek dla dzieci

Z informacji wyczytanych na profilu, to rodzina, która zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem akrobacji, rodzice są również certyfikowanymi nauczycielami. Dziewczynce prawdopodobnie nie groziło żadne niebezpieczeństwo. Dom jest profesjonalnie przygotowany do trenowania różnych akrobacji, jednakże wielu internautów zadaje sobie pytanie, jak dziewczynka poradziła sobie z tym, żeby wspiąć się na samą górę, a do tego jeszcze mieć w swoich rękach telewizor podłączony do prądu. Na krytykę według nich zasługuje również fakt, że dziewczynka miała tak silną potrzebę oglądania bajek. Uważają, że są jakieś granice. To doskonale, że dziewczynki są wysportowane i aktywne fizycznie. Czas na bajki powinien być jednak ograniczony i praktykowany w innych warunkach.

Więcej o:
Copyright © Agora SA