Latami nie wiedziała sekretnym pomieszczeniu w jej domu. "Były tam odciski dziecięcych rączek"

Dla wielu z nas znalezienie dodatkowej przestrzeni w domu jest spełnieniem marzeń. Ale pewna tiktokerka odkryła wraz z nią coś, co ją przeraziło.

Dodatkowy pokój

Kto nie chciałby mieć odrobiny dodatkowej przestrzeni w domu na relaks, czy nawet po prostu przechowywanie rzeczy? Dla jednej tiktokerki ta wymarzona sytuacja w rzeczywistości stała się koszmarem. Użytkowniczka TikToka @bigbrah1 ujawnił bardziej przerażającą stronę znalezienia sekretnego pokoju w domu.

Zobacz wideo Czy rodzice pozwalają dzieciom korzystać z telefonów? [SONDA]

Kobieta opublikowała na ten temat filmik. Na nagraniu widzimy, jak podchodzi do małej szafki w swojej łazience i ją otwiera. Wewnątrz znajdują się kolejne maleńkie drzwiczki, które również odsuwa na bok. A za tymi drugimi drzwiami znajduje się naprawdę dziwaczna, sekretna przestrzeń.

- Znalazłam ukryty pokój w moim domu – napisała na nagraniu. W sekretnym pokoju znalazła dekoracje z rysunkami dzieci, murale z odciskami stóp i dłoni oraz kolorowy napis „Love Shack" na ścianie. Znalazła tam także kartkę papieru z imionami „Rebecca, Kelly i Sarah". Co przeraziło kobietę? To, że pokój można zamknąć od zewnątrz.

Przerażona odkryciem

Wyraźnie przerażona swoim odkryciem, podpisała wideo: „Co mam zrobić?". Wielu ostrożnych obserwujących wskazało, że może zadzwonić na policję. - Powiedz policji, na wszelki wypadek, gdyby było to z czymś powiązane… - brzmiał jeden z komentarzy.  – Czuję absolutnie najdziwniejsze wibracje… Chata? Stopy? - napisał kolejny komentator. - To była albo zabawna mała kryjówka, albo najstraszniejsza rzecz w historii – wtrąciła się trzecia osoba, a czwarta zgodziła się: - W chatce miłości czuję się nieswojo. Co się tam stało?

Pomimo tych spostrzeżeń rodem z horroru, niektórzy uważali, że istnieje niewinne wyjaśnienie tej przestrzeni. - To oczywiste, że to tylko miejsce spotkań dziewcząt – zasugerowała ktoś.  Ja i mój chłopak mamy „jaskinię dla dzieci" w moim rodzinnym domku – dodał jeszcze ktoś.

Trzecia internautka zażartowała: - Nastolatki, które wykorzystywały to miejsce jako miejsce noclegów i bazgrania, prawdopodobnie nie miały pojęcia, że ??grupa dorosłych na TikToku będzie debatować nad rozmiarem dłoni i stóp, dlaczego jednej z nich spodobała się piosenka Love Shack.

Jak myślicie, istnieje niewinne wyjaśnienie? A może też obawiasz się, co się za tym może kryć?

Więcej o:
Copyright © Agora SA