Prezent na mikołajki klasowe. Symboliczne prezenty dla koleżanek i kolegów z klasy

Prezent na mikołajki klasowe nie musi być drogi, aby wywołał uśmiech na twarzy dziecka. Przypomnijmy, że mikołajki obchodzimy 6 grudnia, a dzieciaki czekają z niecierpliwością na klasowe losowanie, które poniekąd także stało się już tradycją. Jakie prezenty kupić na klasowe mikołajki? Znajdziecie tu pomysły na upominki zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.

Prezent na mikołajki klasowe do 30 zł – gry planszowe i puzzle lubią wszyscy

Prezent na mikołajki klasowe do 30 zł będzie co prawda skromnym upominkiem, ale nie oznacza to, że złym. Faktem jest, że zabawki aktualnie kosztują krocie, jednak istnieją jeszcze takie, które kupimy w przystępnych cenach. Świetnym pomysłem na mikołajkowy prezent są puzzle, które uwielbiają dzieci w każdym wieku. Ceny puzzli nie są mocno wygórowane, ponieważ okazuje się, że za niecałe 30 zł możemy kupić nawet te, które zawierają 500 elementów. W okresie przedświątecznym w sklepach pojawi się ich całe mnóstwo, więc wybór będzie ogromny.

Inną ciekawą opcją prezentu na mikołajki są gry planszowe, które przynoszą radość całej rodzinie. Za kwotę 30 zł możemy kupić klasyczne warcaby czy chińczyka. Te uniwersalne propozycje sprawdzą się zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Warto wziąć pod uwagę także gry w formie quizu jak np. "Rodzice kontra dzieci" czy "Wirus". Gwarantujemy, że dzieci na pewno będą zadowolone.

Zobacz wideo Nie tylko Święty Mikołaj. Zobacz, kto rozdaje prezenty w Europie

Prezent na mikołaja dla klasy. Zestawy kreatywne dla wszystkich uczniów sprawią, że poczują się jak młodzi artyści

Prezent na mikołaja dla klasy powinien być oczywiście jednakowy dla wszystkich uczniów. Pozwoli to uniknąć nieporozumień między dziećmi, a ponadto będzie sprawiedliwym rozwiązaniem. Co w takim razie możemy kupić, aby przypadło do gustu chłopcom i dziewczynkom? Świetnie sprawdzą się zestawy kreatywne, dzięki którym dzieci będą mogły rozwijać wyobraźnię i tworzyć piękne prace plastyczne. Możliwości jest bardzo wiele. Mogą to być np. gotowe zestawy czy też zestawy do tworzenia biżuterii. Ciekawym zestawem będzie także taki do stworzenia domku z piernika, który na pewno kojarzy się ze świętami. Możemy także kupić różnego rodzaju pieczątki, flamastry, stempelki i inne akcesoria do tworzenia dzieł artystycznych. 

Mikołajki klasowe – jaki prezent kupić? Lista prezentów, która ułatwi życie rodzicom

Jaki prezent kupić na mikołajki klasowe? Takie pytanie zadają sobie rodzice dzieci w wieku szkolnym. Dla niektórych może to być nie lada wyzwanie. Aby chociaż trochę ułatwić rodzicom kupno prezentu z okazji tego święta, przygotowaliśmy listę upominków. 

 1. Ramka na zdjęcie – najlepiej od razu ze wspólnym zdjęciem. Świetny pomysł w przypadku, kiedy dziecko wylosowało np. swojego ulubionego kolegę czy koleżankę z klasy.
 2. Skarbonka – dzieci kochają zbierać pieniądze na swoje wydatki, dlatego zakup skarbonki będzie świetnym pomysłem.
 3. Książka lub kolorowanka – najlepiej wybrać książkę z ulubioną bajką dziecka.
 4. Gra planszowa – z takiego prezentu ucieszy się każde dziecko.
 5. Puzzle – dobry prezent na każdą okazję dla dziecka.
 6. Pudełko śniadaniowe – koniecznie z ulubionym bohaterem filmowym lub z bajki.
 7. Zestawy kreatywne – w sam raz na długie, zimowe wieczory.
 8. Dekoracyjna lampka LED lub budzik do pokoju dziecięcego – taki gadżet na pewno spodoba się dziecku. 
 9. Kubek z imieniem dziecka.
 10. Maskotka.
 11. Figurki do zabawy. 

Zobacz też: Prezent na mikołajki w przedszkolu. Oto nasze propozycje za mniej niż 30 zł. Kreatywne zabawki z Lidla, Sinsaya i nie tylko

Więcej o: