Dziadek Henio poznaje prawnuka. Jedno życie się kończy, a drugie zaczyna. "Piękna miłość"

To, co wyróżnia ten filmik, to piękne relacje, które łączą członków tej rodziny. Ten dzień zostanie z pewnością piękną pamiątką na całe życie. Teraz, gdy każdy z nas ma w kieszeni telefon, to proste, kiedyś było marzeniem.
Zobacz wideo Pytamy przedszkolaków, czego nauczyli ich dziadkowie. "Szyć" "Jeździć traktorem"

Jakość relacji między dziadkami a wnukami, może być niezwykle korzystna zarówno dla jednej, jak i drugiej ze stron. Seniorzy często pełnią rolę wychowawczą i opiekuńczą wobec małych dzieci. Dzieci z kolei powodują, że u dziadków pojawia się więcej chęci i energii do życia. Relacje dziadków z wnukami mają niepodważalny wpływ na rozwój empatii, inteligencji emocjonalnej oraz społecznej u dzieci. Ma jednak ogromne znaczenie, ile lat mają dziadkowie w momencie pojawienia się dzieci na świecie i jak bardzo są dotknięci chorobą. Czasem młodzi rodzice marzą o tym, by w ogóle zdążą pokazać swoim rodzicom czy dziadkom ich nowo narodzone dziecko

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Krótki filmik czy kilka pojedynczych zdjęć mogą być wspaniałą pamiątką na całe życie

Dawniej o swoich dziadkach i pradziadkach niektórzy słyszeli jedynie z opowieści swoich rodziców i innych członków rodziny. Czasem w dorobku rodzinnym zachowało się kilka zdjęć, dzięki którym można się było dowiedzieć jak ów pradziadek czy prababcia wyglądali. Współcześnie mamy mnóstwo możliwości. Każdy ma w kieszeni telefon, którym może zrobić zdjęcia czy nagrać filmik. Nie ważne jakiej jakości, i tak będzie na tyle wyraźny, że stanie się ważną pamiątką, do której będzie się wracało wielokrotnie w przyszłości. To nagranie zostało zamieszczone w sieci całkiem niedawno, a już zyskało popularność. 

"Godne naśladowania dla wszystkich młodych ludzi"

Został uwieczniony moment, w którym pradziadek Henio, mężczyzna w podeszłym wieku, widzi po raz pierwszy swojego nowego prawnuka. Mama noworodka przedstawia dziadkowi kolejnego członka rodziny i proponuje, by ten go wziął na ręce. Maluszek otrzymał imię po swoim pradziadku. Mały Henryczek wyraźnie sprawił dziadkowi wielką radość, a widok poruszył nie tylko mamę noworodka, ale również tysiące internautów. Zauważają w komentarzach, że rodzinę łączą przepiękne relacje. Piękna inspiracja dla tysięcy innych ludzi. 

Brawo mama! Jakie piękne relacje stwarza między dziadkiem, a prawnukiem. Godne naśladowania dla wszystkich młodych ludzi!
Piękną wielopokoleniową jesteście rodziną aż miło patrzeć jak się kochacie i szanujecie a panu Henrykowi życzę jeszcze wielu radosnych chwil i zdrowia.
Cudowny widok. Radość i wzruszenie. Najważniejsza wzajemna miłość i szacunek. Dużo zdrowia życzę.
Podziwiam tą wnuczkę, jak potrafi kochać i przekazuje miłość swojemu dziecku.
Więcej o: