Prezent na mikołajki w przedszkolu. Oto nasze propozycje za mniej niż 30 zł. Kreatywne zabawki z Lidla, Sinsaya i nie tylko

Prezent na mikołajki w przedszkolu może być dość kłopotliwą kwestią dla wielu rodziców. No bo co kupić, aby zmieścić się w ustalonej kwocie i tym samym sprawić radość przedszkolakowi. Kubek? Skarpetki? Może książka i słodycze? Wybierając upominki dla dzieci, warto postawić na kreatywność i poszukać zabawek, które będą angażujące i rozwijające. Ze swoimi propozycjami przychodzą popularne sieciówki.

Prezent na mikołajki w przedszkolu? Za mniej niż 30 zł? Czy to możliwe? Oczywiście, że tak, pod warunkiem że poświęcimy chwilę czasu. Dla ułatwienia znalezienia fajnej i kreatywnej zabawki, która będzie rozwijała u malucha wyobraźnie, czy to motorykę, przychodzą popularne sieciówki: Lidl, Sinsay, Pepco, czy nawet Action. Znajdziemy tam niedrogie, a naprawdę fajne gadżety, które ucieszą maluchy w przedszkolu i co ważne, nie nadszarpią one domowego budżetu. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Los na loterii. Co by zrobiły z nim przedszkolaki?

Prezent na mikołajki w przedszkolu. Dla małego i dużego

Prezenty na mikołaja dla dzieci to przedsmak świąt Bożego Narodzenia. Wiele szkół czy przedszkoli angażuje maluchy, a właściwie ich rodziców w przygotowaniu drobnego upominku, którym następnie dzieci się wymienią. Z góry ustalony jest budżet, jednak za każdym razem pojawia się problem, jaki prezent na mikołajki w przedszkolu będzie odpowiedni? W poszukiwaniu fajnej i kreatywnej zabawki można zajrzeć do Sinsay. Na stronie sklepu znajdziemy całe mnóstwo propozycji. My polecamy oprócz standardowych klocków, czy pluszaków, grę zręcznościową w łowienie rybek oraz zestaw do malowania brokatowym piaskiem. Cena? W przypadku gry to 29,99 zł, a kolorowanka jest za jedyne 15,99 zł. Tu również można dołożyć jeszcze kilka innych świątecznych gadżetów, bo budżet to przecież 30 zł.

Skarbnicą tanich, ale dobrych jakościowo zabawek dla dzieci jest również Lidl. W tych marketach znajdziemy szereg różnych propozycji, jednak naszym zdaniem warto rozważyć zakup zabawek drewnianych, które są ostatnim hitem. Lubią je dzieci, ale także i rodzice. Nam w oko wpadł przede wszystkim zestaw drewnianych produktów spożywczych do zabawy z serii Playtive. Jego cena to 29,99 zł.

Co na mikołajki możemy znaleźć w Pepco? I ten sklep nas nie zawiedzie. Totalnym hitem są ostatnio klocki konstrukcyjne. Za taki zestaw w tym sklepie musimy zapłacić 20 zł. Do tego kolorowanka, zestaw pisaków i prezent gotowy. Spodoba się każdemu.

Jednym ze sklepów, do których warto się wybrać w poszukiwaniu prezentów na mikołajki do przedszkola w kwocie 30 zł jest również Action. I tutaj znajdziemy fajne i ciekawe propozycje, które nie nadszarpią naszego portfela, a wywołają uśmiech na twarzy dziecka. Dział z zabawkami w tym sklepie jest dość spory, jednak naszą uwagę szczególnie przykuły zestawy puzzli z bohaterami ulubionych bajek. Jest Pepa, Psi Patrol, Masza i Niedźwiedź, a także JJ z Cocomelon. Jedna z ostatnich promocji jest również zestaw do robienia figurek z czekolady. Aktualna cena promocyjna to jedyne 24, 95 zł.

Więcej o:
Copyright © Agora SA