Urodziła i zapomniała o antykoncepcji. Wystarczyło 6 tygodni. "Najlepszy błąd, jaki można popełnić".

Chloe została drugi raz mamą w wieku 20 lat. Jeszcze dobrze nie otrząsnęła się po porodzie i nie zapomniała niedogodności towarzyszących w ciąży, by w ogóle zacząć zastanawiać się nad jakąkolwiek antykoncepcją. W efekcie, na sam koniec połogu zaszła w kolejną ciążę.

"Moje dzieci, mój wybór" - odpowiada za każdym razem tym internautom, którzy przekraczają granicę i zaczynają za mocno krytykować kobietę, za decyzje w życiu, które podjęła. Ma 20 lat i jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci, które dzieli zaledwie 11 miesięcy różnicy. W drugą ciążę zaszła, gdy pierwsze dziecko miało zaledwie 6 tygodni, choć nie planowała tego, twierdzi że ani trochę nie żałuje. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Młoda mama jeszcze do końca nie doszła do siebie po porodzie, a już była w ciąży po raz kolejny

Chloe miała 19 lat, gdy została mamą po raz pierwszy. Kilka dni po porodzie została wypuszczona z córeczką do domu. Jako młoda mama bardzo szybko odnalazła się w macierzyństwie. Jednak po upływie 6 tygodni od porodu zaczęła się źle czuć. Czuła osłabienie, zmęczenie i mdłości. Zupełnie jak na początku pierwszej ciąży. Wtedy właśnie się zorientowała, że choć od porodu nie minęły jeszcze 2 miesiące, a ona ponownie jest w ciąży. W wieku 20 lat kobieta została mamą po raz drugi, a między siostrami Everleigh i Avayah jest niespełna 11 miesięcy różnicy. Chloe regularnie zamieszcza w sieci filmiki pokazujące jak bardzo dziewczynki są do siebie przywiązane i jaka wyjątkowa relacja je łączy. Internauci jednak nie szczędzą młodej kobiecie przykrych słów i krzywdzących opinii. 

"Miałam taką samą sytuacje, było ciężko, teraz mam luksus"

Wielu internautów na bieżąco śledzi materiały, którymi kobieta dzieli się w sieci. Są przekonani, że zniszczyła sobie życie, mając dzieci w tak wczesnym wieku oraz z tak małą różnicą wieku. Chloe jednak stara się ignorować przykre wiadomości. Przyznaje, że na wieść o drugiej ciąży przeżyła mały szok, nie spodziewała się tego, ale zapewnia, że przyniosło jej to wiele szczęścia. Sama ma siostrę, która jest od niej dokładnie o 11 miesięcy starsza, więc jest to dla niej niezwykła sytuacja. Istnieje również spora część fanów dziewczyny, która jest po prostu ciekawa, jak ona sobie radzi z macierzyńską codziennością. Pytają czy znajduje czas dla siebie i czy kiedykolwiek czuje, że jest wyspana lub wypoczęta. Wielu ludzi jest przerażonych. Uważają, że tak mała różnica wieku między dziećmi, sprawia, że człowiek przez pierwsze 3 do 5 lat zupełnie nie ma czasu dla siebie, swoich pasji i możliwości na kształcenie się czy rozwijanie własnych zainteresowań. Bywa ciężko, ale Chloe zapewnia, że o takim życiu marzyła. Dziewczynki w końcu dorosną i kobieta ma nadzieję, że dzięki takiej różnicy wieku będą dla siebie ogromnym wsparciem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.