Niezwykła zabawka od dziadka. "Kierat od najmłodszych lat. Współczuję"

Kiedyś nie było ani pieniędzy, ani tylu zabawek w sklepach. Wystarczyła wyobraźnia i powstawały takie zabawki, jakie się współczesnym dzieciom nie śniły. Ten dziadek stanął na wysokości zadania i zrobił dla swoich wnuczków coś wyjątkowego.
Zobacz wideo Co zrobić w sytuacji, kiedy dziecko połknie klocki, pieniądze lub baterie? "Jak najszybciej dzwonimy pod numer alarmowy"

Dziadkowie często tuż po narodzinach wnuków, przeżywają swoją drugą młodość. Maluch dodaje im chęci i energii do życia. Sprawia, że mają nowy cel, by wstawać rano i dbać o swoje zdrowie. Im maluch starszy, tym wymaga więcej opieki i trudniej sprawić, by usiedział w jednym miejscu. Babcie i dziadkowie spędzają z nimi czas na wspólnej zabawie czy spacerach. Ale również dzięki dzieciom wpadają na genialne pomysły, albo odwzorowują zabawki ze swojej przeszłości, by zobaczyć czy sprawią im taką samą radość, jak im kilkadziesiąt lat wcześniej. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zabawka stworzona z potrzeby serca, teraz cieszy kolejne pokolenie

Ten dziadek, a raczej jego pomysł na zabawkę, stał się popularny w sieci w mgnieniu oka. Rodzice dwójki maluchów postanowili nagrać tą wyjątkową chwilę i pokazać reakcję dzieci, zaraz po tym jak zobaczyły zabawkę od dziadka. Zabawka jest niezwykła, bo przetrwała lata. Kiedyś mężczyzna zrobił ją zupełnie samodzielnie dla swoich córek. Gdy one dorosły została schowana. Przeleżała tak dobrych kilka lat, by ponownie cieszyć kolejne pokolenie w rodzinie. Nic się z nią nie stało, dalej, mimo upływu długiego czasu, jest solidna. Rodzice zwierzyli się, że dziadek był wniebowzięty widząc jak jego wnuczki korzystają z wyjątkowej bujawki i że mógł w ogóle doczekać tej chwili, by zobaczyć to na własne oczy.

"Brawo dziadku, genialny pomysł!"

Ten filmik został opublikowany na Facebooku zaledwie kilka dni temu i niemal z miejsca zyskał popularność. Został wyświetlony ponad 4 miliony razy, i zostawiono pod nim już 2 tysiące komentarzy. Internauci są zachwyceni pomysłowością dziadka. Wystarczyło niewiele, by stworzyć niemowlakom zabawkę, która będzie wyjątkowo i szybko nie zostanie rzucona w kąt. Internauci nie szczędzą w komentarzach pochwał i gratulacji dla pomysłowego dziadka. Pojawiły się głosy krytykujące, że zabawka kojarzy się z niczym innym, jak kieratem i wyzyskiem dzieci, ale rodzice zapewniają, że została ona stworzona z miłości i potrzeby serca. Znacznie więcej internautów twierdzi, że to właśnie takie prezenty mają największą w życiu wartość i to one będą wspominane z największym sentymentem. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA