Gwiazdor disco polo został ojcem po raz piąty. Syn dostał imię, którego w Polsce się nie używa

Jak się okazuje, że nie tylko Michał Wiśniewski słynie z nietypowych imion. Także discopolowiec, występujący pod pseudonimem Mr Sebii nazywa swoje pociechy dość nietypowo.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na Gazeta.pl
Wiele osób szuka nietypowych imion dla swoich dzieci, przez co w przyszłości będą się wyróżniały wśród rówieśników. Najczęściej na bardzo nietypowe i oryginalne rozwiązania stawiają wszelkiego rodzaju artyści. Od lat prym w tej kwestii wiedzie bez wątpienia Michał Wiśniewski z "Ich Troje", który nazwał swoje dzieci: Fabienne Marta, Etiennette Anna, Vivienne Vienne, Xavier Michał, Falco Amadeus i Noël Cloé.

Zobacz wideo Szukasz imienia dla dziecka? Nie popełnij tych błędów

Na oryginalne imiona stawia też gwiazdor disco polo Sebastian Zys, znany jako Mr Sebii. Nagrał takie utwory jak: "Chodź na siano", "Kaśka na kajaku", czy "Kalina malina". Dotychczas żadna z jego piosenek nie zyskała miana przeboju na miarę Zenka Martyniuka, czy zespołu Boys. Mimo to, obserwując profil wokalisty, można stwierdzić, że nie narzeka na brak pracy, dużo koncertuje, a na jego występach gromadzi się całkiem spora publiczność.

Niegdyś Mr Sebii zasłynął z tego, że nazwał syna tak samo, jak swój zespół, czym wzbudził sporo kontrowersji. Teraz poinformował na swoim Instagramie o narodzinach piątego dziecka - córeczki. I tym razem postanowił zaskoczyć wszystkich, wybierając bardzo nietypowe imię, jak sam stwierdził "jedyne takie w Polsce".

Witamy! Już jest moja córeczka na świecie. Urodziła się 14 października o godzinie 19:23 z wagą 3090 i z 10 punktami. Zdecydowaliśmy się nazwać ją jedynym imieniem w Polsce "Ajuna" Ajuna to litewskie imię.

- napisał gwiazdor disco polo.

Widać, wybór ten był bardzo przemyślany, gdyż artysta postanowił wyjaśnić wszystkim, jakie jest znaczenie imienia, które wybrał dla swojej córki:

Ajuna bardzo kocha rodzinę, lubi zarówno przyjmować gości jak i chodzić na spotkania towarzyskie, ma silny głos, dlatego realizuje swoje zamiłowania do przewodzenia innym. Doskonale przystosowuje się do sytuacji nawet najbardziej szokujących. Ajuna jest osoba zdecydowana. Imieniny obchodzi VIII 28

- napisał na Instagramie.

 

Co ciekawe Mr Sebii przyznał, że osobiście odebrał poród, oczywiście wraz z położnymi i lekarzem prowadzącym.
4 lata discopolowiec chwalił się, że nazwał syna Sebi i podkreślał w swoich wypowiedziach, że będzie on jedynym dzieckiem w kraju, które otrzymało takie imię.

Oficjalnie mogę ogłosić, mój następca dostał zgodę na imię Sebi. Dziękujemy polskiemu Państwu za wyrozumiałość i docenienie. Oficjalnie jedyne imię w Polsce. Mam nadzieję, że wam się podoba 

- informował wówczas w swoich mediach społecznościowych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.