Strój dyni dla dziecka. W H&M jesienny must have w promocyjnej cenie. Podobne też w Sinsayu i C&A

Strój dyni dla dziecka - wykonać własnoręcznie, czy może kupić? Jeśli zdecydujemy się na ten drugi krok, warto odwiedzić popularne sieciówki, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rodziców i w swojej ofercie przygotowali stroje, dodatki i inne akcesoria dla maluchów. Tej jesieni to prawdziwy must have wszystkich żłobkowych i przedszkolnych imprez.

Po dniu kropki i zbieraniu darów jesieni - czas na święto dyni. Wiele placówek organizuje wtedy specjalne imprezy, w czasie których tematem przewodnim jest właśnie to pomarańczowe warzywo. Na stolikach królują dania z dyni, od babeczek, przez zupy krem, na kluseczkach kończąc. Zapewne wielu rodziców zostało już poinformowanych, aby tego dnia dziecko było przebrane. Tylko gdzie dostać strój dyni dla dziecka? Z pomocą przychodzą sieciówki. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kim chcą zostać w przyszłości przedszkolaki? Dzieci o swoich marzeniach

Strój dyni dla dziecka. Gdzie udać się na zakupy?

Październik to miesiąc, który przede wszystkim kojarzy się z dynią. W wielu placówkach, takich jak żłobki, czy przedszkola, organizowane są imprezy tematyczne związane z tym kolorowym warzywem. Zapewne do większości rodziców trafiła już informacja o zbliżającym się wielkimi krokami święcie dyni. W żłobku, do którego uczęszcza moje dziecko, taki dzień przypada na 31 października.

Święto dyni, wiadomość ze żłobkaŚwięto dyni, wiadomość ze żłobka Fot. materiały prywatne

Oprócz atrakcji zapewnionych ze strony placówki (dyniowe przekąski, czy wspólne wycinanie dyniowych lampionów), rodzice zostali poproszeni, aby tego dnia przebrać malucha. Zapewne niektóre, bardziej kreatywne mamy same przygotują specjalne pomarańczowe przebranie. Ja należę do grona tych mniej pomysłowych i zdecydowanie wybiorę sklep. Tylko gdzie można dostać strój dyni dla dziecka?

Z pomocą przychodzą popularne sieciówki. Okazuje się, że kompletny strój dla dziecka można dostać w H&M. Pomarańczowe body, spodnie lub tiulowa spódnica, czapka w kształcie dyni. Śliczny kostium dla dziewczynki dostaniemy już za 49,90 zł.

Strój dyni, propozycja H&MStrój dyni, propozycja H&M Fot. screen www2.hm.com

Podobną ofertę przygotował sklep C&A, gdzie strój dyni dla dziecka jest za 119, 99 zł. Za tym wyborem przemawia fakt, że jest on uniwersalny - zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. W zestawie mamy: ocieplane body zatrzaskami w kroku, suwakiem z tyłu i podszewką z jerseyu; czapkę z aplikacją oraz czarno-pomarańczowe rajstopy z cienkiej dzianiny.

Strój dyni dla dziecka, propozycja C&AStrój dyni dla dziecka, propozycja C&A Fot. screen www.c-and-a.com

I nieco budżetową wersją, która przekona zapewne do siebie znaczną część rodziców, przychodzi Sinsay. Tu w sklepie internetowym znajdziemy jednoczęściowe śpiochy - polarową piżamę z motywem dyni. Cena? Jedynie 29,99 zł - jednak trzeba spieszyć się z zakupami, bo już większość rozmiarów jest niedostępnych.

Strój dyni dla dziecka, propozycja SinsayStrój dyni dla dziecka, propozycja Sinsay Fot. screen www.sinsay.com

Więcej o: