Mama udostępniła filmik przedstawiający rodzeństwo "czytające w myślach". "To się nie dzieje!"

Film wywołał spore poruszenie wśród internautów. Wielu zadaje pytanie, czy to nie jest przypadkiem wszystko wcześniej ustalone, a dzieci jedynie grają. Ci, którzy mają to szczęście mieć bliźniaka potwierdzają , że w ich przypadku działo się dokładnie to samo. Łączy ich relacja, którą ciężko zrozumieć.
Zobacz wideo Kaja Burneika jest mamą, która nie cukruje rzeczywistości

W sieci można znaleźć mnóstwo filmików, z dziećmi w roli głównej. Rodzice często chwalą się zwykłymi, codziennymi chwilami, innym razem reakcją na nowego członka rodziny albo zwierzaka. Niekiedy są to wyjątkowe chwile, które wywołują wiele wzruszenia lub radości. Niektóre filmiki bawią, inne wywołują lawinę smutku, jeszcze inne inspirują i uczą, ale są też takie, które zmuszają do zastanowienia i zadania sobie pytania czy to wydarzyło się naprawdę, czy może było udawane. Są takie sytuacje, w które aż ciężko uwierzyć. Każde rodzeństwo bywa do siebie podobne, ale to jest wyjątkowe. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kobieta uważa, że ich córki łączy wyjątkowa więź. Na dowód tego często nagrywa momenty, w których dziewczynki doświadczają "telepatii"

Adrea Garza ma dwie 6-latnie córki, bliźniaczki. Twierdzi, że odkąd dziewczynki się urodziły, wielokrotnie dowodziły tego, jak bardzo potrafią być ze sobą zsynchronizowane i jednomyślne. Zaczęło się od tego, że Koti i Haven każdego ranka budziły się o tej samej porze. Początkowo ich mama myślała, że to zbieg okoliczności, ale z biegiem czasu zaczęły dochodzić inne podobieństwa. Dziewczynki w tym samym czasie płakały, w tym samym czasie prosiły o przekąskę i mówiły jednocześnie dokładnie to samo. Ilość tych sytuacji sprawiła, że mama wpadła na pomysł, by zacząć nagrywać te momenty, w których dziewczynki zachowują się, jakby doświadczały "bliźniaczej telepatii". 

 

"My bliźniacy znamy uczucie, które trudno wyjaśnić"

Na początku roku kobieta nagrała sytuację, gdy dziewczynki wybierały klocki. Przed każdą była taka sama ilość klocków w różnych kolorach, dziewczynki były oddzielone od siebie, tak by żadna z nich nie widziała wyboru drugiej. Filmik już wtedy zyskał popularność. Kilka dni temu ponownie zaczął być udostępniany na w sieci, a internauci nie kryją zachwytu i szoku, po jego obejrzeniu. Choć obecnie dziewczynki nieco rzadziej dublują swoje zachowania, to nadal można dostrzec ich szczególną więź. Teraz, gdy są już nieco starsze, każda ma nieco inne zainteresowania, pasje i charakter, ale nie da się ukryć, że łączy ich coś wyjątkowego. Potwierdza to zarówno ich mama, jak i wiele innych mam bliźniaków, z którymi Adrea ma kontakt. Twierdzi również, że niezależnie od tego czy ktoś inny wierzy w taką telepatię czy nie, kobieta ma nadzieję, że gdy jej dziewczynki podrosną, będą mogły oglądać filmy i pamiętać, że łączy je wyjątkowa, szczególna więź. Wielu internautów potwierdziło przypuszczenia mamy. Podkreślają, że od zawsze wydawało im się, że czują wyjątkową więź do swojego bliźniaczego rodzeństwa.

Ja i moja siostra zawsze to robimy, nawet gdy nie jesteśmy razem, kończymy sms-em lub dzwonimy i rozmawiamy o bardzo podobnych rzeczach, to szalone, jak naprawdę jesteś połączona ze swoim bliźniakiem.
"My bliźniacy znamy uczucie, które trudno wyjaśnić"
 W ogóle w to nie wierzyłam, aż do pewnego dnia w mojej klasie był zestaw bliźniaków (jestem nauczycielem zastępczym) i ludzie na zmianę zadawali im losowe pytania i mówili, żeby wygadać pierwszą rzecz, która przyszła im do głowy... i za każdym razem odpowiedzieli na to samo.
Są słodkie! Mam siostry bliźniaczki wiem, że telepatia bliźniacza istnieje naprawdę!
Więcej o: