Chciała nakarmić 12-osobowe plemię. Sposób podania wywołał lawinę komentarzy. "Niehigieniczne i obrzydliwe"

To normalne, że mamy, ktore mają więcej niż dwoje czy troje dzieci korzystają z różnych rozwiązań i kreatywnych pomysłów, dzięki którym oszczędzą czas lub pieniądze. Ten pomysł wielu internautów uważa, za przekroczenie granic.
Zobacz wideo Magda Pyznar zamieszkała z córką w Hiszpanii. "Czasem czuję się samotna"

Mamy lubią się dzielić swoimi trikami i metodami, które sprawdzają się w ich domach. Wiele kobiet, które są właśnie  na początku swojej macierzyńskiej drogi lub dopiero ją planują, lubią posłuchać tych, które są już nieco doświadczone. Oszczędza im to wiele stresu, rozwiewa wątpliwości i daje wiele odpowiedzi na nurtujące pytania. Niektóre z rad jednak mogą się okazać nieco szalone, dziwne i kontrowersyjne.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Urodzinowa kolacja wywołała sporo kontrowersji w sieci

Alicia Dougherty i jej mąż mają razem 12 dzieci. Są aktywni w sieci i często dzielą się ze swoją społecznością swoim życiem. Kobieta znana jest z filmików, na których przygotowuje całej rodzinie posiłki oraz z tych, kiedy prezentuje górę ciuchów do złożenia i włożenia do szafek. Tym samym często naraża się na krytykę. Niektórzy ludzie zarzucają jej, że dzieci mają zbyt mało obowiązków w domu, a ona wykonuje je głównie sama. Tym razem popularność w sieci zdobył filmik z urodzinowego posiłku jednej z córek Alicii. Epicka kolacja urodzinowa o nazwie "NachoPool mocno podzieliła internautów. Na filmiku widać cały proces przygotowania: 10 paczek nachosów, mięso mielone, sos, ser, warzywa i kwaśna śmietana. Całość wrzucona do plastikowego basenu. Zarówno sposób podania, jak i jedzenia, wywołały sporo reakcji. 

Taka forma jedzenia jest dla niektórych zbyt ekstremalna

Na samym końcu nagrania widać całą rodzinę zgromadzoną przed "miską" nachosów i kosztującą jedzenie rękoma, bez użycia żadnych sztućców, serwetek czy talerzyków. Dla niektórych internautów to zbyt wiele. Uważają, że taka forma jedzenia jest zbyt niehigieniczna i budzi wiele wątpliwości. Ale pojawiły się też głosy pełne uznania dla pomysłowości i kreatywności. Komentatorzy przypominają również, że od czasu do czasu taka forma spożywania posiłku nie wyrządza nikomu krzywdy. To nie tylko genialny pomysł na spędzenie rodzinnego czasu, to dzięki takiej formie podania sprzątania będzie znacznie mniej niż standardowo. 

My tez w domu posiadamy takie miski... na sałatkę jarzynowa na święta..!
Nie jestem pewien, czy basen jest bezpieczny dla żywności...
Mojego niepokoju nigdy nie dałoby się pokonać, widząc te wszystkie ręce, co chwila zanurzające się w basenie.
Niehigieniczne i obrzydliwe.
Nie mogę pogodzić się ze wspólnym jedzeniem.
Dla mnie to wygląda zbyt ekstremalnie.
Matki posiadające wielkie rodziny doceniają taką kreatywność.
Więcej o:
Copyright © Agora SA