Na świat przyszło "35-letnie dziecko" z brodą. Ludzie są w szoku po zobaczeniu zdjęć malca

Ten chłopiec niedawno się urodził i już zadziwił cały świat bardzo nietuzinkową urodą, Ściślej rzecz biorąc, "brodą 35-letniego mężczyzny", która zszokowała internautów i uczyniła malucha w sieci niemalże wiralem, czemu trudno się dziwić.
Zobacz wideo Jakie zachowania naszego niemowlaka powinny nas zaniepokoić? "Płacz przy piersi może być takim zachowaniem"

Joao Miguel pochodzi z Brazylii i choć jest jeszcze niemowlęciem, to już ma tysiące obserwujących w mediach społecznościowych. Wszystko przez wyjątkową urodę, która zwróciła na niego uwagę internautów z całego świata. Nic dziwnego - niecodziennie można zobaczyć malucha z taką brodą, jaką ma Miguel. To sprawiło, że malec na TikToku jest już niemal wiralem. Ma też konto na YouTube, ale są na nim zaledwie trzy filmy i tylko 36 obserwujących. 

Jest niemowlęciem, ale ma już niezłą brodę. Internauci są zszokowani urodą chłopca

Mały Miguel ma naprawę wyjątkową urodę - poza brodą, upodabniającą go do dojrzałego mężczyzny, chłopiec ma też niezwykle gęste, ciemnobrązowe brwi i włosy na głowie, a co więcej ciemne włoski można zobaczyć też na reszcie jego ciała, m.in. plecach, nóżkach, rączkach czy klatce piersiowej. Niestety nie wiadomo, co konkretnie jest przyczyną takiej urody - internauci uważają, że chłopiec ma zaburzenia hormonalne, albo po prostu nietypowe, obfite owłosienie to tzw. lanugo, czyli meszek płodowy i powinien zniknąć w ciągu kilku pierwszych tygodni bądź miesięcy życia malucha. Nie są również znane imiona rodziców chłopca ani żadne inne szczegóły na jego temat.

Joao Miguel ma niezwykłą brodę. Internauci są zszokowani nietuzinkową urodą szkraba

Brodaty Joao Miguel ma tysiące obserwujących na TikToku, a pod filmikami z nim w roli głównej jest równie dużo komentarzy. "Ma od roczku do 43 lat", "Miguel na pierwsze urodzinki powinien dostać elektryczną maszynkę do golenia", "Miguel już należy do kartelu!", "Teraz to rodzice będą prosili o pozwolenie na wyjście na imprezę", "Miguel ma już 40-letnie doświadczenie", "Już jest gotowy na wyprowadzkę", "Wiek: między 9 miesięcy a 39 lat", "Miguel urodził się już z 15-letnim doświadczeniem zawodowym", "Miguel może już przejść na emeryturę" - żartują internauci. Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: