Siostry przeprowadziły eksperyment na włosach. Ich reakcja podbija Internet. Filmik stał się viralem

W domu pełnym dzieci dramaty, kłótnie i problemy pojawiają się znikąd. Nagranie przedstawia całą gamę emocji, a słowa na sam koniec sprawiają, że niemal wszyscy widzowie zastanawiają się co było dalej. Jedno jest pewne, rodzice z tymi dziewczynami, na pewno nie mają nudno.
Zobacz wideo Czy matka powinna być najlepszą przyjaciółką? "Nie szłabym aż tak daleko"

TikTok to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych. To kopalnia wiedzy, pomysłów i inspiracji. Pomaga tym, którzy chcą zgłębić wiedzę, tym którzy budują lub urządzają dom, tym którzy podróżują, uczą się języków obcych, chcą znaleźć swój styl, czy też zmienić fryzurę. Jeden z filmików, którego bohaterkami są trzy siostry, stał się niezwykle popularny. Wszystko za sprawą szalonego pomysłu, próbie uniknięcia konsekwencji i siostrzanego wsparcia. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

To miał być spokojny wieczór. Nic nie wskazywało na taką lawinę nieoczekiwanych zdarzeń

Na początku nagrania widać najstarszą sióstr, 15-letnią Valentinę, która opowiada o swojej pielęgnacji twarzy. Nagle przerywa jej 9-letnia Khaleesi, prosząc o nożyczki. Nie ujawnia po co, ale na odchodne słyszy od starszej siostry, by była ostrożna. Kilka sekund później słychać mrożący krew w żyłach krzyk rozpaczy. Do pokoju wbiega 8-letnia Camelia z obciętą grzywką. Przerażona krzyczy "jutro jest dzień robienia zdjęć". Najstarsza z sióstr zachowuje zimną krew i natychmiast ucisza pozostałe rodzeństwo. Mama, która w tym czasie kąpie ich najmłodszą siostrę, 2-letnią Gabrielle, zastanawia się co się dzieje i dlaczego z pokoju dobiega tyle krzyku, jednak córki szybko ją uspokajają. Valnetine po chwili prosi siostrę, by zamknęła drzwi do jej pokoju i stara się pomóc siostrze, szukając na TikToku pomocy.

"To jest prawdziwy dokument o rodzeństwie"

Najstarsza dziewczynka próbuję naprawić szkody wyrządzone przez Khlaesi. Po kilku próbach i wskazówkach obejrzanych w Internecie sprawdza, jak wygląda jej młodsza siostra. Po ułożeniu włosów, grzywka prezentuje się uroczo. Gdy jednak do pokoju wpada mama, Valentine ukrywa siostrę pod biurkiem. Kobieta nie daje za wygraną i rozkazuje, by dziewczynka natychmiast się jej pokazała. Podczas, gdy mama się przygląda, w tle trwa kłótnia pomiędzy dziewczynami, o to, kto jest faktyczną sprawczynią całego zamieszania, mama głośno wypowiada: "idź pokaż się ojcu", po czym całe nagranie kończą słowa wypowiedziane przez Valentinę do kamery: "Módlcie się za nich". Internauci pokochali zarówno rodzeństwo, jak i próbę wzajemnego wsparcia, a na koniec wielką awanturę. Pragną zobaczyć dalszą część nagrania. To przedstawia prawdziwy obraz rodzicielskiego życia wielkich rodzin. Kłopoty i problemy rodzą się same, wystarczy jedna sekunda, by rodzeństwo przeszło od miłości do nienawiści, ale ostatecznie wszystko kończy się dobrze. Pod nagraniem znajduje się wiele komentarzy, z których wynika, że grzywka naprawdę wyszła uroczo.

Więcej o: