Magda Stępień komentuje ciążę Pauliny Rzeźniczak. Zwróciła się do dziecka

Magda Stępień w jednym ze wpisów w mediach społecznościowych wyjawiła, że fani informują ją o tym, iż żona Jakuba Rzeźniczaka ma spodziewać się dziecka. Kilka tygodni później sami rodzice przekazali informację o ciąży. Teraz Stępień komentuje całą sytuację. - Życzę dużo zdrowia, pomyślności ich córce - przekazała w najnowszym wywiadzie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

28 lipca 2022 roku Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak poinformowali w mediach społecznościowych o śmierci swojego syna Oliwiera, który zmagał się z chorobą nowotworową. Matka poleciała z dzieckiem na leczenie do Izraela, na co zbierała pieniądze przy pomocy zbiórki. Niestety, Oliwiera nie udało się go uratować. Chłopiec przeżył zaledwie 376 dni. Jego rodzice poinformowali o szczegółach pogrzebu syna, prosząc, aby uszanować ich prywatność, szczególnie w tym trudnym czasie dla całej rodziny. Tuż po pogrzebie mama Oliwiera odcięła się od mediów społecznościowych, jednak kilka tygodni później skierowała do fanów kilka emocjonalnych słów:

Jestem zła na siebie, czuję, że mogłam spróbować zrobić jeszcze więcej, tak bardzo liczyłam na cud. Oliwier był dla mnie całym światem, oddałabym wszystko, aby przywrócić mu życie

- podkreśliła modelka. Jej były partner związał się z nową partnerką, z którą ożenił się jeszcze podczas żałoby. Piłkarz był mocno krytykowany za urządzenie wystawnego ślubu i wesela cztery miesiące po śmierci swojego dziecka, jednak nie przejmował się opinią ludzi. Teraz Rzeźniczak spodziewa się dziecka. 

Zobacz wideo Czy Magda Stępień jest teraz szczęśliwa? "Partner czy kolejne dziecko na pewno da mi szczęście, ale już zawsze będzie inaczej"

Magda Stępień zabrała głos w sprawie ciąży nienarodzonego dziecka Rzeźniczaków: Życzę dużo zdrowia

O ciąży żony Jakuba Rzeźniczaka jako pierwsza zaczęła mówić właśnie Magda Stępień. Choć na początku przyszli rodzice trzymali ciążę w sekrecie, to teraz ujawnili jej szczegóły i zorganizowali imprezę, na której podzielili się z najbliższymi informacją o płci dziecka. Dziennikarka Jastrząb Post postanowiła zapytać Magdę Stępień, co chciałaby przekazać nienarodzonej córce byłego partnera. Modelka nie chciała komentować całej sprawy, jednak dodała od siebie kilka słów:

Nie chcę tego komentować. Życzę dużo zdrowia, pomyślności ich córce i na tym chciałabym poprzestać swoją wypowiedź w tym temacie.

Magda Stępień o momencie, w którym dowiedziała się o nowotworze syna. "Nic nie wskazywało na to, że Oliwierek może być tak ciężko chory"

Magda Stępień wróciła wspomnieniami do dnia, w którym zdiagnozowano u jej syna złośliwy nowotwór. Zrozpaczona matka przyznała, że nie spodziewała się takiego obrotu sprawy, bo wcześniej nic nie wskazywało na to, że Oliwier może być ciężko chory. Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy odebrała wyniki badań dziecka. 

Ten dzień już zawsze zostanie w mojej pamięci. To tego dnia odebrałam wyniki Oliwierka, zwykłe rutynowe badania krwi, które pokazały dziwne odchyły. Następnego dnia okazało się, że Oliwier ma w brzuszku ogromnego guza. Nic nie wskazywało na to, że Oliwierek może być tak ciężko chory. Przecież wyglądał całkowicie jak zdrowe dziecko, zachowywał się normalnie, bawił, uśmiechał i miał normalny apetyt

- wspomina Stępień i przyznaje, że w dużej mierze publikuje te posty ku przestrodze innych rodziców. Kiedy dziś myśli o tragicznej śmierci swojego syna, to chciałaby przede wszystkim pomóc innym rodzicom, edukując ich, aby wykonywali podstawowe badania profilaktyczne nie tylko u dzieci, ale także dbali o swoje zdrowie. - Moja historia pokazała, jak wielkim i nieprzewidywalnym przeciwnikiem jest rak, że tak naprawdę może on dotknąć każdego niespodziewanie. Nie chodzi o to, aby żyć w ciągłym lęku i codziennie martwić się o zdrowie swoje i najbliższych, ale żyć w świadomości, że ta choroba jest, istnieje, była i będzie. Dlatego dbajmy o swoje zdrowie, dbajmy o regularne badania i nie bójmy się - dodała. 

Więcej o: