Książę William dostał trzy "najsłodsze prezenty" dla dzieci. "Tak chciałam podziękować mu za wizytę"

Książę William odwiedził niedawno Nowy York, skąd wrócił z nietypowymi i uroczymi prezentami dla swoich dzieci. "Tak chciałam podziękować mu za wizytę w naszym mieście" - przyznała kobieta, która od serca obdarowała książęcą rodzinę.
Zobacz wideo Prezydent Andrzej Duda kłaniał się księciu Williamowi

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej często podróżują po świecie i odwiedzają różne kraje i miasta. Niedawno książę William odbył dwudniową wycieczkę do Nowego Yorku, gdzie odwiedził między innymi miejską remizę strażacką. Z podróży wrócił z niezwykle uroczym prezentem od jednej z mieszkanek miasta, która w ten sposób chciała podziękować mu za wizytę. O nietuzinkowym upominku od fanki rodziny królewskiej rozpisały się media, między innymi amerykański portal Huff Post.

 

Trzy urocze prezenty dla dzieci. To podziękowanie za wizytę w nowym Yorku

Jak czytamy na łamach wspomnianego wyżej serwisu, Alyssy Budihas jest ogromną fanką brytyjskiej rodziny królewskiej i gdy książę William pojawił się w Nowym Yorku, dała mu z tej okazji prezent. "Tak chciałam podziękować mu za przybycie do nas i dałam mu trzy koszulki z napisem "Kocham Nowy York", po jednej dla każdego z dzieci" - opisała kobieta w wywiadzie dla Huff Post, Dodała też, że kupiła też dla książęcej pary dwie pamiątkowe tablice rejestracyjne, na których widniały napisy "William" i "Catherine". Jak przyznała, urocze drobiazgi kupiła chwilę wcześniej w pobliskim sklepie z pamiątkami, a gdy je wręczała księciu Williamowi, to ze zdenerwowania trzęsły jej się ręce. Spotkanie Alyssy Budihas z członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej i ich krótką rozmowę nagrano i opublikowano w mediach społecznościowych, między innymi na Instagramie. 

 

Odwiedziny księcia Williama w Nowym Yorku. Otrzymał też inne upominki od mieszkańców miasta

Koszulki i pamiątkowe tablice rejestracyjne to nie jedyne prezenty, jakie książę William otrzymał podczas wizyty w Nowym Yorku. Strażacy z miejskiej remizy podarowali mu między innymi gumowe wozy strażackie z logo Ten House, a także długopisy, notesy i kolejne koszulki. Drugiego dnia pobytu książę William spotkał się z prezydentem Ekwadoru Guillermo Lasso i jego małżonką Marią de Lourdes Alcívar Crespo podczas 78. Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Spotkanie odbyło się w biurze brytyjskiego konsula generalnego, gdzie na ścianie znajduje się prawdziwa grafika autorstwa Andy'ego Warhola, przedstawiająca babcię księcia Williama, nieżyjącą już królową Elżbietę II. Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: