Był cichy, z nikim nie rozmawiał. "Wyszedł na środek sali gimnastycznej i rozwalił system"

Nikt nie mógł przewidzieć co się stanie, po tym jednym występie na forum całej szkoły. Chłopak nie tylko pokazał się od nieznanej strony, ale zyskał sławę, o jakiej nawet nie marzył.

Turnieje i zawody sportowe zazwyczaj cieszą się w szkołach znacznie większą popularnością niż pokazy talentów. Jest wiele dyscyplin sportowych, w których można się pokazać i zdobyć uznanie. Biegi, koszykówka, piłka nożna, siatkówka - to te najpopularniejsze. Często szkoły organizują turnieje hokeja, tenisa stołowego czy nawet konkurencje jeszcze bardziej niszowe. Znacznie mniej chętnych chce pokazać się przed całą szkołą i kadrą nauczycielską prezentując swoje umiejętności i talenty. Najczęściej jest to taniec, śpiew, czasem iluzja, niekiedy żonglowanie i wiele innych. Trzeba mieć do tego sporo odwagi i wiary w siebie.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na co dzień nie był odważny, gdy wyszedł na środek sali gimnastycznej wszyscy oszaleli

Konkursy talentów są po to, by uczniowie mogli pokazać się od zupełnie innej strony, niż prezentują się na co dzień. Nie zawsze każdy chwali się na forum klasowym swoimi talentami, pasjami i zajęciami pozalekcyjnymi. Takie konkursy to szansa na zaistnienie i być może pójścia dalej na przód i rozwinięcia się. Brett Nichols, to uczeń, którego szkolni koledzy i koleżanki raczej opisaliby jako spokojnego i cichego. A jednak postanowił pokazać wszystkim co potrafi. Na swoim szkolnym konkursie talentów zaprezentował taniec. Nie byle jaki. Wyszedł na środek sali gimnastycznej, ubrany w garnitur, zaśpiewał i zatańczył przed wszystkimi, do dobrze znanego utworu swojego idola - "Billie Jean".

 

"Najlepszy odtwórca, jakiegokolwiek w życiu widziałem"

Jego ruchy i absolutna precyzja, z jaką wszystko wykonał sprawiła, że widownia zamarła. Jego ruchy były identyczne i tak samo zaprzeczały prawom grawitacji, jak gdyby robił to sam Król Popu, Michael Jackson. Po sekundach ciszy, uczniowie i nauczyciele oszaleli, nie mogąc powstrzymać entuzjastycznych braw i okrzyków zachwytu. Nagranie z występu zostało udostępnione w sieci już dawno, ale internauci ponownie je udostępniają i przypominają, że nie warto się wstydzić i ukrywać swoich umiejętności. Brett zajął pierwsze miejsc w konkursie, a to otworzyło mu dalszą drogę do pokazywania swoich talentów. Portal en.newsner.com donosi, że chłopak zdobywał fantastyczne doświadczenia:

Występował w prestiżowych platformach, takich jak NBC, CNN i „The View" ABC News. Dodatkowo zapuścił się w świat zespołów wykonujących covery Michaela Jacksona, demonstrując swoje oddanie dziedzictwu Króla Popu.

W życiu naszych dzieci zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie ich demotywował i umniejszał wiarę w siebie. Uczmy ich pewności siebie i świadomości swoich mocnych stron. Nigdy nie wiadomo jakie możliwości staną przed nimi w życiu. Warto, by z nich skorzystały.

Więcej o: