Ten chłopiec zasłynął jako "duży dzieciak" już jako niemowlę. Teraz ma już siedem lat i tak wygląda

Ten chłopiec zasłynął w mediach społecznościowych już jako niemowlę. Zyskał wówczas przydomek "duży dzieciak", ze względu na większy niż normalnie wzrost i posturę. Od tego momentu minęło już wiele lat. Jak "duży dzieciak" wygląda dzisiaj, jako uczeń szkoły podstawowej? Zobaczcie sami.
Zobacz wideo 1,5-miesięczne dziecko zatrzaśnięte w samochodzie. Mundurowi wybili szybę

Zwykle dzieci przychodzące na świat mają podobną wagę i wzrost, ale czasem trafi się malec o mocno niestandardowych wymiarach, które dają mu łatkę "dużego dziecka". Tak było w przypadku małego Gavina, który od niemowlęctwa był nazywany właśnie "dużym dzieciakiem". Od tamtej chwili minęło prawie siedem lat, a chłopiec zaczął już chodzić do szkoły. Jak się zmienił przez ten czas? Sprawdźcie sami.

Mały Gavin jako niemowlę został ochrzczony "dużym dzieciakiem". Teraz ma już siedem lat

Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Gavin zasłyną jako "duży dzieciak", dzięki nagraniom, które jego mama publikowała na TikToku. Na filmikach widać, jak wyglądał jako naprawdę spory niemowlak, a potem kilkulatek. Nieco później mama założyła mu też konto na Instagramie, gdzie dzieli się scenami z jego dzieciństwa, np. zabawą w ogrodzie czy urodzinami. 16 grudnia 2023 roku Gavin ukończy już siedem lat, co oznacza, że w tym roku szkolnym poszedł już do pierwszej klasy szkoły podstawowej. A jak wygląda jako świeżo upieczony uczeń? Trzeba przyznać, że mimo upływu lat nie zmienił się zbyt mocno - nadal jest "dużym dzieciakiem", choć minęło sporo czasu od nagrania pierwszego filmiku z jego udziałem. 

"Duże dzieci" zyskują sławę jako maluchy. Z biegiem lat ich wygląd ulega zmianom

Mały Gavin nie jest jedynym "dużym dzieciakiem", wielokrotnie pisaliśmy o przypadkach maluchów, które przyszły na świat większe, niż można by przypuszczać. Jedne wraz z upływem lat mocno się zmieniały - szczuplały, a ich wzrost ulegał stabilizacji. Jednak nie wszystkie - nikektóre nawet w dorosłości są "duże". Czy tak będzie w przypadku Gavina? Na razie nie wiadomo, choć na razie wszystko wskazuje, że to całkiem prawdopodobna opcja. Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: