Pierwszy raz w życiu rozdzielili bliźnięta i ukryli kamerę. Oto pierwsze, co zrobiły w nocy

Pewna mama udostępniła w sieci film, który zmiękczył serca wielu rodziców. Widać na nim, bliźniaczki, które po 24 godzinach rozłąki "w końcu" się spotkały.

Urzekające, rozczulające, po prostu urocze

Lauren Berty prowadzi w mediach społecznościowych profil @thattwinmama. Kobieta udostępniła tam niedawno nagranie, na którym widać jej córeczki. Mama podpisała nagranie: -  Po raz pierwszy w życiu nasze bliźnięta zostały rozdzielone na jeden dzień… I z całą pewnością można powiedzieć, że zdecydowanie za sobą tęskniły.

Zobacz wideo Anna Kournikova i Enrique Iglesias pokazali bliźniaki. Lucy i Nicholas są już naprawdę duzi

Bliźniaczki nie widziały się przez dobę. Na filmiku kobieta zarejestrowała ich spotkanie po tym czasie. Wideo jest czarno-białe. Dzieci zostały położone na dwóch stykających się ze sobą łóżeczka. Co robią? Po dosłownie chwili podchodzą do siebie, chwytają się za ręce. Zaczynają chichotać i stykają się czołami. W pewnym momencie nawet dają sobie buziaki i przytulają się. Obejmują się i poklepują jedna drugą po plecach.

Ten materiał jest zdecydowanie najbardziej urzekającą rzeczą, którą zobaczycie dziś w internecie!

Nie ma nic silniejszego niż więź bliźniaczek

Mama dziewczynek była wzruszona do głębi. Powiedziała swoim obserwującym: - Nie mogę wymyślić nic silniejszego niż więź bliźniacza. Ale nie tylko Lauren uwielbia patrzeć, jak jej córeczki znów spotykają się twarzą w twarz.

Podnoszący na duchu filmik szybko stał się hitem internetu i zyskał ogromną popularność. Zyskał 2,9 miliona polubień, a liczba ta wciąż rośnie. Ludzie byli tak poruszeni słodkim spotkaniem bliźniaków, że ochoczo komentowali klip. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że ocierają łzy wzruszenia. Wśród komentarzy możemy przeczytać: - O mój Boże, to klepnięcie po plecach – płaczę, to takie słodkie; - To doprowadziło mnie do płaczu. Nie mogę się tego doczekać. Jestem w ciąży z bliźniakami; - Bliźniaki są szczęściarzami – rodzą się dosłownie ze swoją bratnią duszą.

Wideo skomentowało także kilka par bliźniaków. Te osoby przyznają, że utożsamiają się z przeżyciami, które widzą na filmiku maluchów. Jedna z osób wyjaśniła: - Mam siostrę bliźniaczkę i mogę zaświadczyć, że nie ma to jak więź bliźniacza. Ktoś inny dodał: - Moja siostra jest moją drugą połówką. A jeszcze ktoś inny napisał: - Moi bracia są bliźniakami jednojajowymi i mają już po 30 lat. To wciąż się dzieje, kiedy się spotykają. To więź, która nie ma sobie równych.

Więcej o:
Copyright © Agora SA