Nagrała reakcje czternastolatka na widok noworodka. Jego gest chwyta za serce

Starsze rodzeństwo nie zawsze jest zachwycone, gdy pojawia się nowy członek rodziny. Szczególnie gdy różnica wieku jest naprawdę spora. W tym przypadku było jednak zupełnie inaczej.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na Gazeta.pl
Rodzice starszych dzieci, często obawiają się ich reakcji, na wieść, o tym, że rodzina się powiększy. Starszaki często nie jest zachwycone tym, że w domu pojawi się maleństwo, które z pewnością wprowadzi w domu i rodzinie niemałe zamieszanie.

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski dementuje plotki o relacji z bratem. „Podirytowałem się"

Na TikToku pojawiło się nagranie 14-letniego brata, który opiekuje się noworodkiem. W tym przypadku widać ogromną dawkę miłości, jaką nastolatek obdarza maleństwo. Nosi je, czule się nim zajmuje, buja na rękach. Widok ten jest bez wątpienia rozczulający i wzruszający.

Nagranie okazało się prawdziwym hitem. Obejrzało je prawie pół miliona osób, tysiące internautów je udostępniło, wielu skomentowało. Widać, że widok nastolatka, opiekującego się malutkim dzieckiem wywołuje spore poruszenie.

Jak to ładnie wygląda, że będzie najlepszym ojcem

- napisała jedna z osób. "On lepiej podnosi to dziecko z fotelika niż ja swoje, zazdro", "Będzie kiedyś wspaniałym ojcem. Super jest mieć tak zgrane dzieci", "Pamiętam jak dziś, choć minęło 15 lat, jak mój syn nosił na rękach swoją siostrę, piękne chwile", "Normalnie jakbym patrzyła na swojego 17-letniego syna... też tak się opiekuje siostrzyczka... aż serce rośnie", "Fakt, że wie, jak podnieść dziecko, pokazuje, że jest profesjonalistą. Najlepszy starszy brat", "Sposób, w jaki patrzy na nią... tak słodko" - dodali inni.

Niektórzy przyznają, że zazdroszczą takiej więzi między rodzeństwem:

Mój brat to by mną rzucił

- przyznaje (miejmy nadzieję, że żartobliwie) jeden z internautów. "Marzę o takie relacji między moim 14-latkiem a noworodkiem", "Zazdroszczę", "Moi synowie pokochali się dopiero po latach" - dodał ktoś inny.

Wpływ na relację między rodzeństwem bez wątpienia mają też rodzice. Powinni przygotowywać starszą pociechę na nadchodzące zmiany. Nie wolno też traktować starszaka jako darmowej niani, przecież to też jeszcze dziecko, które także potrzebuje uwagi.

Więcej o: