Nowy Gang Biedronka 2023. Wiadomo, kiedy pluszaki pojawią się w sklepach. Czego oczekiwać?

Na poniedziałkowe otwarcie sklepów sieci Biedronka czeka już wielu rodziców. Dlaczego? To właśnie wtedy rusza nowa akcja, program lojalnościowy. Chodzi o Gang Mocniaków, czyli pluszkaów, które pojawią się w sklepie i aby je zdobyć, należy przede wszystkim zrobić zakupy na konkretną kwotę.

Nowy Gang Biedronka 2023 jest jednym z tematów, który dość często wspominany jest w rozmowach osób posiadających dzieci. Już w najbliższy poniedziałek sieć sklepów Biedronka (Jeronimo Martins Polska) wystartuje z nowym programem lojalnościowym, który sądząc po poprzednich edycjach, może również okazać się hitem. Poprzednio były Gangi Świeżaków, Słodziaków, Fajniaków, Swojaków i Bystrzaków. Teraz kolej na Mocniaków. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, 1 czerwca 2023 roku właściciel Biedronki zarejestrował w Urzędzie Patentowym znak towarowy "Gang Mocniaków". Czego można się spodziewać po tej akcji? Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jakie sposoby na oszczędzanie mają Polacy? [SONDA]

Nowy Gang Biedronka 2023 - kto zbierze całą kolekcję pluszaków?

28 sierpnia, w poniedziałek, we wszystkich sklepach sieci Biedronka (Jeronimo Martins Polska) zadebiutuje nowy program lojalnościowy dla wszystkich klientów, którzy robiąc zakupy - będą otrzymywać w zamian naklejki. Zebranie odpowiedniej ilości pozwoli na wymianę naklejek na nowego pluszaka z kolekcji. Kogo tym razem będziemy gościć? To woda Werka, oranżada Ola, dynia Dorotka, banan Benek, napój Norbert, rogalik Radzio, chleb Henio, jajko Julek, parówka Patrycja, awokado Adaś i krem Krzyś.

 

Cała zabawa polegać będzie na skompletowaniu naklejek, które klienci będą otrzymywać za zrobione zakupy. W tym roku Biedronka stawia na nowości i możliwość wydania jednej specjalnej naklejki za  każde wydane 69 zł. Przy zakupach z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka, klient robiący zakupy otrzyma dodatkową naklejkę. Kolejna naklejka będzie przysługiwała przy zakupach wskazanych produktów z tzw. oferty "Mocny wybór".

Sieć będzie premiować za zakup produktów z oferty specjalnej za minimum 10 zł przy zakupach za minimum 69 zł. Przy okazji Gangu Mocniaków będzie promowana aplikacja mobilna Biedronki, bo dodatkową naklejkę będzie można otrzymać po rozwiązaniu quizu w aplikacji mobilnej.

Darmową maskotkę można będzie otrzymać po uzbieraniu 60 naklejek lub kupić za 24,99 zł po skompletowaniu 30 naklejek. Cena pluszaka bez uczestnictwa w programie lojalnościowym wyniesie 49,99 zł. Za 15 naklejek będzie można odebrać książkę, która bez udziału w akcji kosztuje 34,99 zł

- donosi portal wiadomościhandlowe.pl.

Więcej o: