Na weselu dziecko nie miało chusteczki. Doszło do "tragedii". "Dlatego boję się dzieci na ślubie"

Czy dzieci na ślubie to dobry pomysł? Ta para młoda boleśnie przekonała się, że jednak niekoniecznie - jeden z maluchów obecnych na weselu nie mógł znaleźć chusteczki, co przerodziło się w prawdziwą "tragedię". "Dlatego boję się dzieci na ślubie" - przyznała jedna z internautek po tym, jak obejrzała filmik ze zdarzenia.

Czy na śluby i wesela powinno się zapraszać dzieci? Część osób uważa, że tak, podczas gdy inni nie wyobrażają sobie takiej uroczystości ze szkrabami, bojąc się, że zepsują one całe wydarzenie. Przykładem jest historia tej panny młodej, która z pewnością na długo zapamięta swój ślub

Na ślubie dziecko nie mogło znaleźć chusteczki. Chwilę później doszło do "tragedii"

Użytkowniczka TikToka o nicku Kristen (@thefoxy-saystwins) podzieliła się jakiś czas temu nagraniem ze ślubu, na którym była gościem. Jak widać na opublikowanym nagraniu, kilkuletnia dziewczynka potrzebowała chusteczki do nosa, ale nie mogła jej znaleźć. Wówczas zdesperowana kilkulatka zrobiła coś, co dorosłym nie mieści się w głowie - wytarła buzię w białą sukienkę panny młodej. To zszokowało nie tylko młodą kobietę i gości, ale i internautów, którzy na ten widok stwierdzili, że w życiu nie zgodzą się na obecność dzieci na takiej uroczystości.

Kilkulatka użyła sukni panny młodej jako chusteczki. Internauci są tym zszokowani

Zabawny filmik z dziewczynką wycierającą twarz suknią panny młodej szybko zdobył dużą popularność w sieci. Do tej pory ślubne nagranie zebrało już ponad 70 tysięcy polubień i niemal 1200 komentarzy od użytkowników, którzy przysięgają, że nigdy nie zgodzą się na obecność maluchów na uroczystości. "Żadnych dzieci na moim weselu nie będzie", "Popieram, żadnych dzieci, ewentualnie wyjątek dla nastolatków, ale absolutnie żadnych maluchów na ślubie", "Wesele tylko bez dzieci", "Wcześnie nie rozumiałam ludzi, którzy nie chcieli dzieci na ślubie, ale teraz ich rozumiem", "W życiu nie odezwałabym się więcej do rodziców tego dziecka", "Wesele bez dzieci staje się coraz lepszą opcją" - pisali użytkownicy platformy zdumieni nie tylko zachowaniem dziecka, ale i matki, która śmiała się z całego zajścia. Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: