"Poszłyśmy z córką na plażę. Nagle zawołała, że znalazła ząb rekina. Nie tego się spodziewałam"

Poszła z dzieckiem nad morze, by szukać "zębów rekina". Nie przewidziała jednak, co córka wyłowi z wody. "To chyba był jakiś stary rekin z dostępem do dobrego dentysty" - komentują rozbawieni internauci.

Trwa sezon wakacyjny. W tym okresie wielu rodziców bierze urlop, by wraz z dziećmi wyjechać na wspólne wczasy. Dużą popularnością wśród turystów cieszą się miejscowości położone nad wodą. Rodzice często bawią się z dziećmi w poszukiwanie rzeczy wyrzuconych przez morze. Przykładowo nad Bałtykiem są to bursztyny i drobne muszelki. Z kolei za granicą pokaźnych rozmiarów muszle, czy kawałki rafy koralowej. Chociaż nie można ich przewozić, poszukiwanie i fotografowanie "morskich skarbów" może przynieść wiele radości. Zabawa nie zawsze idzie jednak zgodnie z planem rodziców.
Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Czy Magda Stępień jest teraz szczęśliwa? "Partner czy kolejne dziecko na pewno da mi szczęście, ale już zawsze będzie inaczej"

Nietypowe znalezisko na plaży

Na profilu na Instagramie @awkwardfamilyphotos publikowane są różne dziwne lub zabawne zdjęcia rodzinne wysyłane przez internautów. Niektóre są nowe, a inne pochodzą sprzed wielu lat. Często do fotografii dołączona jest także krótka historia. Tak było w przypadku mamy, która zaprezentowała nietypowe plażowe znalezisko. Na otwartej dłoni trzymała wyłowioną z wody sztuczną szczękę. Z kolei w tle pozowała jej córka. "Poszłyśmy na plażę, by znaleźć zęby rekina. Nagle córka krzyknęła, że je ma. To była jednak ostatnia rzecz, jakiej się spodziewałam" - wyznała.

"Ząb rekina" rozbawił internautów

Pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy. Internautów rozbawiła reakcja dziewczynki. Niektórzy przyznali, że na długo zapamięta ten incydent. Z kolei inni dzielili się swoimi doświadczeniami dotyczącymi rzeczy znalezionych na plaży. "Okej, ale bądźmy szczerzy, to kawał gotówki. Ktokolwiek zgubił tę szczękę, musiał być wkurzony", "Mój dziadek zgubił taką podczas nurkowania 18 lat temu. Może to jego własność!", "To będzie historia opowiadana przez lata", "Śmiech córki w tle musiał być bezcenny", "Rośnie tu przyszła archeolożka. Ma cudowny uśmiech", "Ja bym tego nie dotykała", "To kosztuje fortunę. Ktoś miał naprawdę zły dzień", "To chyba był jakiś stary rekin z dostępem do dobrego dentysty", "Po jej minie widzę, że doskonale się bawi" - pisali.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA