Syn spał jak aniołek. Mama wiedziała, że ukrył coś pod kocem. "Potrzebuje nadzoru dorosłych"

Ta mama postanowiła podzielić się w sieci słodką sceną, którą zastała pewnego wieczoru w pokoju swojego syna. Niestety nie spodziewała się, że spotka się z taką krytyką internautów. Sugerują, że dziecko nie ma należytej opieki i potrzebuje więcej nadzoru odpowiedzialnych dorosłych.
Zobacz wideo Jak odpieluchować nasze dziecko?

Po kilku miesiącach życia z noworodkiem, rodzice czekają z niecierpliwością, by nadeszły te czasy, gdy dziecko się nieco usamodzielni i będzie potrafiło niektóre czynności wykonywać bez pomocy dorosłych. Chodzenie, jedzenie, ubieranie się czy zasypianie. Dobra wiadomość jest taka, że prędzej czy później te czasy nastają, ale w obliczu nowych problemów i dziecięcych pomysłów, rodzice z nostalgią i wzruszeniem wracają pamięcią, kiedy dzieci jeszcze nie wymagały zbyt wiele.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Chciała znaleźć pilota do telewizora, odkryła "słodki skarb"

Kilkulatki potrafią zadziwiać swoją chęcią nabywania nowych umiejętności. Chętnie się tym chwalą. Zaczynają mieć już swoje przyzwyczajenia, ulubionych bohaterów, smakołyki czy części ubrań. Gnane ciekawością do otaczającego świata, przejawiają swoje pierwsze zainteresowanie pasjami. Pewna mama udostępniła w sieci filmik ze swoim dzieckiem, które najwyraźniej ma swoje ulubione nawyki. Jednym z nich jest oglądanie telewizji przed snem. Gdy syn zasypia, mama przychodzi, wyłączą telewizor, upewnia się, że dziecko leży bezpiecznie i jest przykryte. Tym razem było podobnie, z jednym małym wyjątkiem. Gdy mama szukała pilota do telewizora, pierwszym miejscem, jakie chciała sprawdzić były jego ręce ukryte pod kocem - wyraźnie było widać, że coś tam jest. To, co się tam skrywało jednak mocno zaskoczyło kobietę. 

 

"To dziecko potrzebuje więcej nadzoru dorosłych"

Po tym, jak kobieta rozpoczęła poszukiwania pilota i zajrzała pod koc, jej oczom ukazało się wielkie, otwarte pudełko popularnego kakao. Częściowo było już rozsypane, co może świadczyć o tym, że sen jednak zwyciężył nad chęcią spałaszowania ulubionego przysmaku. Internautom bardzo się ten obrazek nie spodobał. Informacja o tym, że taki malec ogląda telewizję również. Uważają, że rodzice nie mają się czym chwalić. Tak małe dziecko nie powinno mieć w nawyku oglądania telewizji. Poza tym pozwalanie dziecku na pójście spać w takim stanie i ciągłe rozpalanie światła także nie spodobało się komentującym. 

Zakończ już, po prostu zgaś światła i wcześniej go wykąp.
On ma jakieś 4 lata. Telewizor w pokoju tak małego dziecka to przesada!
Dlaczego dziecko ma telewizor w pokoju???
To dziecko potrzebuje więcej nadzoru dorosłych.
To się nazywa szczęśliwe dzieciństwo, szkoda że inni tego nie rozumieją.
Więcej o: