Chciała zaskoczyć męża, sięgnęła po flamaster i podeszła do śpiącego dziecka. "Są grubsze od twoich"

Postanowiła zaskoczyć męża. Gdy córka spała chwyciła za flamaster, a potem zaczęła nagrywać. "Obejrzałam to kilka razy i jego reakcja wciąż mnie śmieszy" - piszą internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna służącą do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż początkowo zyskała na popularności wśród nastolatków, szybko przybyło na niej o wiele więcej treści, także przeznaczonych dla starszych odbiorców. Obecnie na TikToku można znaleźć m.in. zabawne skecze i scenki rodzajowe, śmieszne filmiki z udziałem zwierząt, recenzje książek i seriali, relacje z podróży, poradniki i tutoriale, a także materiały autorstwa rodziców.

Tata nie przewidział takiego obrotu spraw

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Tak Ciocia Liestyle reaguje na pytania o drugie dziecko. "Nie na miejscu"

Mama postanowiła wyciąć żart partnerowi. Poczekała, aż ich córeczka zaśnie i chwyciła flamaster do makijażu. "Narysowałam jej brwi i postanowiłam nagrać reakcję męża" - wyznała. Usiadła przy łóżku na którym spała córka i zaczęła nagrywać. Uchwyciła moment, w którym mężczyzna pchnął drzwi, po czym wkroczył do pokoju. Podszedł do dziewczynki, najpewniej by pocałować ją w czoło, gdy nagle spostrzegł dzieło mamy. Skonsternowany ledwo zdołał opanować śmiech. "Są jeszcze grubsze od twoich" - zwrócił się do żony.

Grube brwi rozbawiły internautów

Nagranie okazało się prawdziwym hitem TikToka, bo obejrzało je ponad 345 tys. osób. Niektórzy internauci byli szczerze rozbawieni reakcją mężczyzny, zaś inni podziwiali długie rzęsy dziewczynki. "Przezabawne. Biedny aniołek", "Ma przepiękne rzęsy", "Jestem zachwycona jej rzęsami", "Jest przesłodka", "Chciałabym zobaczyć jej reakcję, gdy sama siebie zobaczy", "Urocze i zabawne. Chyba właśnie odebrało mu mowę", "Nawet z takimi brwiami wygląda przesłodko", "Ale tych rzęs to jej zazdroszczę", "Obejrzałam to kilka razy i jego reakcja wciąż mnie śmieszy", "Wygląda przepięknie nawet z tymi szalonymi brwiami", "Tata nie wiedział, co zrobić" - pisali.

Więcej o: