Jest mamą 12 dzieci. Pokazała, jak przygotowuje im posiłki. "Robię tak, by nie oszaleć"

Mama 12 dzieci pokazała, jak wygląda jej codzienność, jeśli chodzi o przygotowywanie posiłków. Ma prosty sposób, by nie zwariować i jednocześnie mieć pewność, że nikt z jej bliskich nie będzie głodny.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na Gazeta.pl
Przygotowanie posiłków w niezbyt licznej rodzinie może być problematyczne, a co dopiero przy dużej gromadce dzieci. Dla wielu osób wydaje się to wręcz niemożliwe. Okazuje się, że wystarczy wszystko dobrze zaplanować.

Zobacz wideo Rodzina Mai Hyży to pełnoprawna rodzina patchworkowa. "Pogodzić 3 światy jest momentami ciężko"

Alicia z Nowego Jorku ma 12 pociech. Kobieta podzieliła się na TikToku swoimi trikami, które ułatwiają jej codzienność, a szczególnie przygotowywanie posiłków dla swojej licznej rodziny. Przyznaje, że w jej kuchni nic nie dzieje się przypadkowo. Najpierw planuje menu na cały tydzień, uwzględniając przy tym upodobania swoich dzieci. Często nawet konsultuje z nimi zaplanowane posiłki, by mieć pewność, że wszystko zostanie zjedzone.

Przykładowo w poniedziałkowym menu rodziny znajdują się takie dania jak m.in.: żeberka, tłuczone ziemniaki, pieczona fasola, kukurydza w kolbie czy arbuz. Z kolei innego dnia dzieciaki mogą spodziewać się zawijasów z pizzy, marchewki, selera oraz plasterków jabłka.

Aby "nie zwariować", kobieta dokładnie trzyma się wcześniej przygotowanego schematu na każdy dzień. W poniedziałki są dania z grilla, wtorki to tacos, w środę są dania tematyczne, w czwartek jednogarnkowe, a pizza serwowana jest w piątek. Alicia na początku tygodnia przygotowuje dokładną listę zakupów. Wszystkie produkty są na niej pogrupowane: nabiał, mrożonki, mięso, świeże produkty itp. Dopiero po takich przygotowaniach wybiera się do supermarketu.

Wiele osób było zachwyconych jej zdolnościami organizacyjnymi:

Chciałbym być tak zorganizowany. Kolacja w moim domu jest wtedy, gdy ktoś jest głodny. Trzeba szukać czegoś do jedzenia

- skomentował jeden z internautów. "Jestem pod wrażeniem", "Jesteś supermamą", "Jesteście niesamowici" - dodają pod udostępnianymi przez nią filmikami inni.

Więcej o:
Copyright © Agora SA