"Smoczkowy terrorysta" ma około 20 lat i żółte zęby. Atakuje niemowlęta. Rodzice się boją

Rodzice małych dzieci obawiają się wyjścia z nimi na spacer. Dlaczego? Okazuje się, że w jednym z miasteczek Wielkiej Brytanii, Harlow w hrabstwie Essex, grasuje młody mężczyzna, który obrał sobie za cel smoczki maluchów. Wiele osób jest bezradnych wobec dość dziwnego zachowania 20-latka, który niepostrzeżenie zbliża się do wózka z niemowlęciem, by chwilę później wyrwać mu smoczek i uciec.

Policja hrabstwa Essex, za pomocą mediów społecznościowych, informuje o poszukiwaniach młodego mężczyzny, który stoi za atakami na niemowlaki i małe dzieci. Jego trofeum są smoczki, które wyrywa maluchom, a następnie szybko oddala się w nieznanym kierunku, zanim rodzice bądź opiekunowie zdążą zareagować. W sieci zostało opublikowane jego zdjęcie oraz rysopis. Cechy szczególne? "Żółte zęby" - podają mundurowi. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jakie zachowania naszego niemowlaka powinny nas zaniepokoić? "Płacz przy piersi może być takim zachowaniem"

Chłopak z żółtymi zębami kradnie smoczki dzieciom

Do nietypowych incydentów doszło ostatnimi czasy w hrabstwie Essex. Na ulicach Harlow, miasteczka w Wielkiej Brytanii, grasuje "smoczkowy terrorysta", który wyrywa małym dzieciom smoczki i z nimi ucieka. Zaniepokojeni rodzice masowo zgłaszają te incydenty, jednak jak na razie nie udało się złapać sprawcy. W mediach społecznościowych policja opublikowała jego zdjęcie, które zostało co prawda zrobione od tyłu, ale mundurowi liczą na to, że ktoś rozpozna sylwetkę sprawcy lub element garderoby. Oprócz fotografii pojawił się również rysopis "smoczkowego terrorysty".

Młody, szczupły, biały mężczyzna w wieku około 20 lat, z brązowymi i oczyma i charakterystycznymi, wyróżniającymi go żółtymi zębami

- czytamy we FB wpisie policji w Essex.

Jakie metody działania ma "smoczkowy terrorysta"? "Podchodzi blisko przechodniów pchających dziecięce wózki. Jeśli niemowlę trzyma w ustach smoczek, chłopak szybko sięga po to dziecięce wyposażenie i dokonuje zaboru, po czym szybko się oddala" - podaje portal wiadomości.wp.pl.

Czy uda się ująć złodzieja smoczków?

Więcej o:
Copyright © Agora SA