Konserwatywna szwagierka uznała imię jej dziecka za dziwne. "Stwierdziłam, że nie będę się nią przejmować"

Kobieta i jej mąż znaleźli imię dla swojej córeczki. Ale przyszła mama martwi się, że jej szwagierka uzna to za "zbyt dziwne".

Imię dla dziecka to trudny wybór

Wybór imienia dla dziecka jest sprawą trudną. Niektórzy wiedzą od razu, jak chcą nazwać potomstwo, inni długo szukają tego jedynego, odpowiedniego imienia. Pewna kobieta podzieliła się na forum Mumsnet - najbardziej popularnej stronie internetoweh w Wielkiej Brytanii dla rodziców – swoimi perypetiami przy wyborze imienia dla pociechy.

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, skąd pomysł na dość nietypowe imiona dla córek. "Moja obserwatorka nazwała tak swoją córkę dzięki mnie"

Przyszła mama czuła, że ??ona i jej mąż wybrali idealne imię dla swojej córeczki. Bała się jednak, że siostra męża uzna je za zbyt „dziwne". Chociaż nie myśli, że szwagierce nie spodoba się samo imię, myśli, że ta może mieć problem z faktem, że rymuje się z imieniem jej dziecka. Kobieta poprosiła o pomoc, ponieważ ona i jej mąż „naprawdę kochają to imię", ale martwią się reakcją szwagierki, gdy się dowie.

Marnie i Barnie. Problematyczne imiona

Wyjaśniając, chłopiec nazywa się Barnie, a dziewczynka miałaby nosić imię Marnie. Czy to problem? - Mój siostrzeniec ma osiem lat, więc będzie niewielka różnica wieku i chociaż nie mieszkamy blisko niego, jesteśmy bliską rodziną. Moja mama i tata będą mieli sześcioro wnucząt, w tym nasze nowe dziecko, a ja nie chcą, żeby było im dziwnie, gdy rozmawiają o swoich wnukach – tłumaczy przyszła mama.

Kobieta przyznała, że ??prawdopodobnie „za dużo myślała" po tym, jak niektórzy internauci w komentarzach powiedzieli jej, że to wcale nie jest dziwne. Jedna osoba zażartowała: - Czy zawsze za dużo myślisz?. Ktoś inny dodał: - Imię dziecka mojej siostry rymuje się z imieniem mojego dziecka i nie stanowi to żadnego problemu. Nawet bym o tym nie pomyślał – idź na całość!

Jeden z internautów doradził szczerość. - Szczerze? Pomyślałbym, że to trochę dziwne! Dlaczego nie zapytasz swojej szwagierki, co myśl? A wy co byście zrobili na miejscu przyszłej mamy? Jest się czym przejmować? Czy raczej to naprawdę błahostka, na którą nikt nie zwróci uwagi?

Więcej o:
Copyright © Agora SA