Już nie gęś Pipa. Teraz nowy zwierzak podbija stragany "Rodzice, strzeżcie się, hit TikToka!"

Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają maskotki. Z początkiem tego sezonu, każdy pragnął mieć pluszową białą gęś. Była niemal na każdym straganie, nawet w małych i mniej odwiedzanych przez turystów miejscowości. Niestety jej popularność została zagrożona - wszystko przez nowy hit TikToka.
Zobacz wideo Lato - najtrudniejsza pora roku dla małych dzieci. Dlaczego?

Ci, którzy dość często podróżują, mogli już w zeszłym roku zaobserwować, że w wielu popularnych miejscowościach na straganach i bazarach pojawiły się białe gęsi. Wraz z początkiem tego sezonu, nie dało się nie zauważyć tych białych, pluszowych maskotek. Były wszędzie i w każdym rozmiarze, a dzieci nie wyobrażały sobie, by nie kupić choć jednej. Każdy zastanawiał się skąd ten nagły fenomen

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Każde dziecko pragnie w tym sezonie mieć własną pluszową gęś

Niektórzy twierdzą, że za fenomenem gęsi Pipy stoi właścicielka ośrodka turystycznego nad Jeziorem Tarnobrzeskim, która zakupiła żywą gęś. Zwierzę pokazało swoją zadziorność i przypadło do gustu jednemu z popularnych TikTokerów @dekoratorwnetrzumyslu, który zaczął nagrywać filmiki z gęsią w roli głównej. Niestety popularność gęsi została zagrożona. Wszystko za sprawą hitu, który opanował TikToka. Słynna "Capybara song", z kapibarami w roli głównej zdobywa ogromną popularność. Z dnia na dzień coraz więcej osób nuci lub udostępnia nowy hit. A nawet nagrywa własne wersje z podkładem muzycznym. 

 

Wystarczyła jedna piosenka, by nowy zwierzak w zastraszającym tempie zdobył popularność i walczył o pozycję lidera 

Kapibary to nie są zwierzęta naturalnie występujące w Polsce. Można je zobaczyć najwyżej w ZOO. Ten największy na świecie gryzoń i pochodzi z Ameryki Południowej. Tam spotkać go można na wolności. Zdaniem większości ludzi, wszystko, co te zwierzęta robią, jest tak urocze, że nie można od nich oderwać wzroku. W niektórych miejscowościach na straganach pojawiają się już te przezabawne stworzenia i wszystko wskazuje na to, że mają szansę zdobyć pozycję nowego lidera wśród najmłodszych. Właściciele straganów twierdzą, że zainteresowanie nimi wciąż rośnie. Sezon się jeszcze nie skończył, ci którzy są na bieżąco z nowościami i trendami robią wszystko, by pluszowe kapibary pojawiły się w sprzedaży również u nich. Po obejrzeniu filmiku i wysłuchaniu piosenki, bardzo jest prawdopodobne, że dzieciaki w jednej chwili zapragną mieć ją w swojej kolekcji. 

Źródło: swiatzwierzat.pl

Więcej o: