Dorota Szelągowska wyznała, na co choruje jej córka. Przeżyła horror w Centrum Zdrowia Dziecka

Dorota Szelągowska w jednym z odcinków swojego programu opowiedziała o chorobie 4-letniej córki Wandy. Dziewczynka ma wadę serca, a choroba towarzyszy jej od urodzenia.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Dorota Szelągowska powiedziała o wadzie serca swojej córki

Dorota Szelągowska o leczeniu córki w Centrum Zdrowia Dziecka: Naprawdę trudne doświadczenie, chociaż też bardzo ubogacające

Dorota Szelągowska jest spełnioną mamą dwójki dzieci: 21-letniego syna Antoniego i 4-letnią córkę Wandę. Celebrytka rzadko mówi o swoim życiu prywatnym i unika tematu pociech, starając się chronić ich prywatności. W jednym ze swoich programów dziennikarka zdradziła, że jej córeczka zmaga się z wadą serca i leczyła się w Centrum Zdrowia Dziecka.

Czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było naprawdę trudne doświadczenie, chociaż też bardzo ubogacające

- mówiła wówczas prezenterka. 

 

Dorota Szelągowska: Myślę, że nie dostałam tyle wsparcia w dzieciństwie ile powinnam była dostać

Choć życie zawodowe Doroty Szelągowskiej to pasmo licznych sukcesów, to nie przełożyło się to jednak na prywatność. Prezenterkę nie raz wystawiano na ciężką próbę. Już nawet w dzieciństwie doświadczyła wielu krzywd. Jak zdradziła w rozmowie z Magdą Mołek, działo się wiele złych rzeczy, o których nie idzie zwyczajnie zapomnieć. - Miałam wychowanie z mamą, babcią i to był trudny czas. Bardzo. Działy się różne złe rzeczy. Ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. (...) Myślę, że nie dostałam tyle wsparcia w dzieciństwie ile powinnam była dostać. Ale to dlatego, że moja mama miała raka. Moja mama umierała. Moi rodzice się rozwiedli. Miała własne problemy. Myślę, że dała mi tyle miłości, ile była w stanie. Ale to chyba nie było wystarczająco - powiedziała.

Więcej o: