Pasażerka nie chciała zamienić się miejscami. Matka nie mogła być razem z dziećmi. Srogo się zemściła

Czy lecąc samolotem (albo podróżując innym środkiem transportu) koniecznie trzeba ustąpić miejsca matce, aby mogła siedzieć razem z dziećmi? Wprawdzie nie ma takiego obowiązku, ale ta kobieta boleśnie przekonała się, co oznacza odmowa. Matka dwojga maluchów srogo się na niej zemściła za to, że musiała być z dala od dzieci.
Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza patent na długi lot. "Lećcie samolotem, który..."

Podróżowanie z dziećmi  zwłaszcza małymi to niełatwe zadanie. A czasem dodatkowo komplikuje je fakt, że czasem rodzice i pociechy muszą siedzieć osobno. Co prawda można poprosić innego pasażera o zmianę miejsca, ale nie zawsze się to uda. Przekonała się o tym matka 4- i 6-latka, które wyjątkowo musiały siedzieć same podczas lotu samolotem. Za to kobieta nie pozostała dłużna współpasażerce, która odmówiła jej zamiany, czym nie omieszkała podzielić się w mediach społecznościowych, gdzie historia wywołała skrajnie różne reakcje.

Leciała z dziećmi samolotem. Współpasażerka odmówiła zamiany miejsc

Pochodząca z Nowego Yorku Cindy Arena jest matką dwojga kilkuletnich dzieci i aktywną użytkowniczką TikToka. Jakiś czas temu podzieliła się filmikiem, na którym opisała, jak zemściła się na współpasażerce, która nie chciała zamienić się z nią miejscami w samolocie. Cindy znała swoje dzieci i wiedziała, że druga kobieta nie wytrzyma z nimi zbyt długo, więc celowo zgodziła się siedzieć z dala od nich. Tak jak przewidziała, po niedługim czasie przyszła do niej stewardesa, prosząc o zamianę miejsc w imieniu współpasażerki. Jednak tym razem matka maluchów odmówiła, stwierdzając, że "muszą pozostać na przydzielonych im miejscach, bo tak jest wygodniej", co podzieliło internautów na dwa obozy.

Matka zemściła się na współpasażerce. Jej zachowanie podzieliło internautów

Filmik Cindy o podróżowaniu samolotem wywołał ogromną burzę wśród internautów. Część komentujących była po jej stronie, uważając, że matka zawsze powinna siedzieć z dziećmi bez względu na wszystko i każdy ma moralny obowiązek jej ustąpić. Po przeciwnej stronie barykady były z kolei osoby uważające, że kupując bilety, można wybrać miejsca obok siebie dla całej rodziny, tak aby nie było konieczności przesiadania się. W końcu inni pasażerowie nie odpowiadają za to, jakie miejsca w samolocie wykupiła matka kilkuletnich dzieci. Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: