Urodziła ośmioraczki i zasłynęła jako "oktomama". Teraz ma 48 lat i tak wyglądają jej dzieci

Rekordzistka, zwana "oktomamą" przed laty wydała na świat ośmioraczki. Ten niesamowity poród odbił się głośnym echem w mediach na całym świecie, dając Natalie Denise Suleman, znanej jako Nadya, duży rozgłos. Dziś ma 48 lat i przez ten czas zmieniła się nie tylko jej uroda, ale przede wszystkim podejście do życia. Przyznała, że zaniedbywała swoje dzieci, toteż teraz chce się w pełni im poświęcić.

"Oktomama", czyli Natalie Denise Suleman, która przed laty urodziła ośmioraczki. Jak sama przyznała w czasie rozmów z mediami, zależało jej na dużej rodzinie. Jej mąż jednak był bezpłodny, nie chciał też zgodzić się na zapłodnienie in vitro, więc Natalie odeszła od niego. Zdecydowała, że zostanie samotną mamą. Pierwsze z jej dzieci - syn Elijah urodził się w 2001 roku. Rok później przywitała na świecie córkę. Potem jeszcze trzykrotnie była w ciąży, w tym raz z bliźniętami. W 2009 roku, będąc w ciąży z ośmioraczkami, była już matką sześciorga dzieci. Wszystkie urodziły się za pomocą metody in vitro. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Tyszka o przyjaźni w show-biznesie. Z Kożuchowską zna się 30 lat

"Oktomama" ma dziś 48 lat i zmieniła swoje podejście do życia. "Pełnoetatowa mama"

Natalie Denise Suleman bardzo chciała mieć dużą rodzinę. Chciała zostać mamą, jednak jej mąż był bezpłodny. Mężczyzna też nie chciał się zgodzić, aby jego żona zaszła w ciążę za pomocą metody in vitro, jednak marzenie o dziecku było silniejsze. Natalie odeszła od niego, świadomie decydując się na samotne macierzyństwo, W 2001 roku urodziła swojego pierwszego syna, Elijaha. Rok później córkę -, Ameerah. Suleman kontynuowała leczenie in vitro, co zaowocowało trzema kolejnymi ciążami, w tym jedną z bliźniętami. W sumie urodziła jeszcze czterech chłopców: Joshue, Aidana, oraz bliźnięta: Calyssa i Caleba. W 2009 roku, kiedy była w kolejnej ciąży z ośmioraczkami, była już zaprawioną w bojach mamą szóstki pociech.

 

To właśnie wtedy zrobiło się o niej głośno w mediach, co Natalie skrzętnie wykorzystała, stawiając na karierę w branży filmów dla dorosłych. "Po latach przyznała, że była egoistką i zaniedbywała swoje dzieci. Postanowiła porzucić życie w świetle fleszy i skupić się wyłącznie na byciu pełnoetatową mamą" - podaje portal pareting.pl.

 
 

Dziś ma 48 lat i nienaganną figurę. Ćwiczy na siłowni, zdrowo się odżywia i jak widać po zamieszczonych zdjęciach w mediach społecznościowych – poświęca dużo czasu swoim dzieciom. Niedawno jej ośmioraczki obchodziły urodziny. Był tort, były balony i rodzinne zdjęcie. "Dziękuję, dzieciaki, że sprawiliście, że moje wczorajsze urodziny były tak wyjątkowe! Jestem wam bardzo wdzięczna za waszą miłość nie do pokonania! Czuję się ponad błogosławieństwem. Kocham Was" - napisała pod fotografią "oktomama".

 
Więcej o: