"Moje dzieci urodziły się w odstępie ośmiu tygodni. Ludzie nie mogą uwierzyć, jak do tego doszło"

Narodziny dzieci zawsze są wyjątkowym wydarzeniem w życiu mamy, ale ta młoda kobieta ma naprawdę wyjątkowe pociechy. Maluchy przyszły bowiem na świat w odstępnie ośmiu tygodni. "Ludzie nie mogą uwierzyć, jak do tego doszło" - przyznaje świeżo upieczona mama.
Zobacz wideo Beata prowadzi rodzinny dom dziecka. Adoptowała pięć córek

Młode małżeństwo bardzo chciało mieć dzieci, ale na swoje szczęście musieli poczekać dwa lata. Gdy w końcu się udało, to świeżo upieczona mama zawsze powtarza, że między maluchami są tylko dwa miesiące różnicy, w co nikt nie chce uwierzyć. Jakim cudem dwoje dzieci dzieli jedynie osiem tygodni? Jak się okazuje, rozwiązanie jest bardzo proste.

Jest mamą dwojga dzieci. Maluchy dzieli tylko osiem tygodni

Młodzi rodzice prowadzą konto na TikToku pod nickiem @myhollheart, gdzie dokumentują codzienność swoich szkrabów. Na jednym z nagrań mama maluchów przyznała, że dzieli je tylko osiem tygodni, w co ludzie nie chcą uwierzyć. "Nie, mój mąż nie zapłodnił dwóch kobiet" - przyznała rozbawiona. Jak się okazuje, jedno z dzieci - konkretnie dziewczynka została przez nich adoptowana tuż po tym, jak przyszła na świat, a dwa miesiące później urodził się biologiczny synek młodej pary. Stąd między dziećmi tak mała różnica wieku, która zaskoczyła wielu internautów.

Ich dzieci dzieli tylko osiem tygodni. To mocno zaskoczyło internautów

Filmik z wyjaśnieniem nietypowej różnicy wieku między maluchami szybko zdobył serca internautów. Do tej pory nagranie zebrało już niemal pięć tysięcy polubień i kilkadziesiąt komentarzy od zaskoczonych internautów. "Nic nie rozumiem", "Matematyka się tu nie zgadza" - przyznali, jednak część użytkowników również ma dzieci z niedużą różnicą wieku. "Moje dzieli 5 tygodni", "U mnie różnica to 4,5 miesiąca", "Moje dzieli pół roku" - pisali w komentarzach internauci. Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: